Yıllar Önce Tuba Büyüküstün İçin Düşünülen Yeni Dizideki Rol Burcu Biricik’e Kaldı!


Gülseren Budayıcıoğlu son zamanlarda en tanınmış isimler arasında yerini aldı. Deneyimleri ve kaleme aldığı kitaplarında yer alan hikayelerinden toplamda 4 dizi çekildi ve 5. dizisi de yolda… İstanbullu Gelin ile başlayan serüven Camdaki Kıza uzanıyor.

2020 yılında ise bir ilke atılarak Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizileri de ekranlarda yerini aldı. Çok kısa bir zaman sonra Kanal D ekranında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi de Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazdığı kaleminden çıkan muhteşem hikayelerden biri olacak.

Camdaki Kız Dizisi Çok Yakında Ekranlarda

Gülseren Budayıcıoğlu kaleminden çıkan roman diziye uyarlanıyor. Çok yakında Kanal D ekranlarında yer alacak dizinin uyarlandığı kitabın bir kısmı Doğduğun Ev Kaderindir dizisine uyarlandı. Tam iki yıl önce düşünülen proje ise bu yıl hayata geçirilmeye başlanıldı. Tuğba Büyüküstün için düşünülen Nalan karakterini ise Burcu Biricikin canlandıracağı duyuruldu.

Camdaki Kız dizisi için hazırlıklar başlandı. Tuğba Büyüküstün yerine ise Burcu Biricik yer alarak başrolü kaptı. Kırmızı Oda dizisinde yer alarak üstün performans gösteren Burcu Biricik Camdaki Kız dizisi için hazırlıklara başladı. Partner olarak Uraz Kaygılaroğlu ile bir görüşme sağlanmıştı.

Sefirin kızı dizinden yeni ayrılan oyuncu Uraz rolü ne yazık ki kabul etmedi. Şu an dizi partneri için hala arayış sürmeye devam ederken herkes kimin geleceğini ciddi anlamda merakla bekliyor.