Yeni Bölüm Fragmanında Yer Almayan Aslıhan Güner Gerçeği Ortaya Çıktı!


Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizileri arasında yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen ve izlenen dizi izleyici ile cumartesi akşamları buluşmaya devam ediyor. Başrolünü Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor. Uyumlu bir performans yakalayan ikili hayranlarını ekran başına kilitlemeyi başardı.

Kuzey ve Yıldız karakterleri oldukça sevilen bir ikili oldu. Geçtiğimiz yıl Show TV ekranlarında yayınlanan dizi ikinci sezonun da da kaldığı yerden devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yer alan Gönül Dağı dizisi ile yarışmakta olsa da genellikle zirvede yer alıyor.

Korona Virüs Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisini De Vurdu!

Orduda çekimleri süren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oldukça tempolu bir süreç yaşıyor. Korona virüs dalgası dizi çekimlerini bir hayli zorluyor. Ne kadar önlemler alınmış olsa da ufak tefek korona virüs aksaklıkları yaşandı. Nilsu Berfin Aktaşın canlandırdığı Gökçe karakteri geçtiğimiz haftalarda korona virüse yakalanarak diziye ara vermek zorunda kalmıştı. Aslıhan Günerin de dizinin son bölümünde az yer alması ve yeni tanıtım fragmanında olmaması kafalarda soru işaretine neden oldu.

Aslıhan Güner Yeni Bölüm Fragmanında Yok!

52. bölümü ile ekranlara gelecek olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Yıldızı fragmanında yer almadı. Dizi hayranları ise sosyal medya platformunda dizi hakkında konuşmaya ve sorular sormaya başladı. Yeni bölüm tanıtımı yapıldıktan sonra takipçilerinden gelen sorulara yanıtı Aslıhan Güner verdi. Güzel oyuncu takipçilerinden gelen yoğun mesaj ve yorumlara daha fazla dayanamadı ve durum hakkında açıklama yapma gereği hissetti.

Ünlü oyuncu Aslıhan Güner iki haftadır süren bir rahatsızlıktan bahsederek tedavi altında olduğunu belirtti. Çekimleri devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimlerinde yer aldığını da belirten oyuncu hastalığı hakkında detaya inmediği de gözlerden kaçmadı. Oyuncunun korona virüs olabileceği tahminleri de bu doğrultuda doğru olabileceği yönünde ilerlerken. Çekimlerde yer aldığına değinen oyuncunun korona virüse yakalanmış olabileceği iddiaların da mümkün olmayacağı görülmüş oluyor. Rahatsızlığının uzun sürmediğini ve iyiye gittiğini söyleyen oyuncu hayranlarını rahatlatan açıklamalara instagram hesabında yer verdi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir