Yemin Dizisiyle Parladı, Sol Yanım İle Işık Saçtı, Özge Yağız İçin Starlık Yolu Açıldı!


Star TV de yayınlanan Sol Yanım, kanalın vermiş olduğu gün kararının, olumsuz etkilerini yaşıyor. Seni Çok Bekledim dizisinin yayınlaması için gününde değişiklik yapılan dizi, Çarşamba günleri yayınlıyor ve bu gün değişikliği sebebiyle, reytingler de büyük oranda düşüş yaşıyor. Bu sonuçlara göre, Sol Yanım ın devam edebilmesi, zor ihtimaller arasında yer alıyor. Daha önce yayınlanan, İyi Günde Kötü Günde dizisi, en fazla 6. Bölüme kadar yayınlanabilmişti. Sol yanım dizisi, şimdilik yayına devam etse de ilerisi için, pek umut görülemiyor. Kanalın bu konuda hata yaptığı ve dizinin günü değişmeseydi, reytinglerin daha yüksek olabileceği düşünülüyor.

Özge Yağız İçin Kariyerinin Başlangıcı!

Sol Yanım dizisinde final ışığı görünüyor olsa da dizinin başrolünde oynayan Özge Yağız, Serra rolü ile çok beğeni toplamıştı. Henüz kariyerinin başında olan güzel oyuncu, ilk kez Kanal 7’ de oynandığı Yemin dizisi ile tanınmıştı. Sol Yanım ile de şöhretini arttırmış oldu. Türkay Şoray hayranı olan Yağız, ünlü yıldızla tanışmayı çok istediğini fakat bunun için öncelikle, kendisini daha çok geliştirmesi gerektiğini düşünüyor.

Türkan Şoray İle Tanışmak En Büyük Hayali!

Güzelliği Türkan Şoray ı andıran Özge Yağız, tanışma fikrinin dahi, kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti. “ Arkadaşlarım beni Türkan Şoray a benzetiyor ve bunu duyduğum da yüzüm de bir gülümseme oluşuyor” diyen oyuncu, tanışma gününü heyecanla beklediğini, sözlerine ekledi. Henüz mesleğin başında olan, mütevazı bir hayat benimseyen Özge Yağız, Yemin dizisinde partneri olan Görkem Demirci ile uzun zamandır birlikte. Dizide yaşanan yakınlaşma sonrası, diziyle yollarını ayırmışlardı. Son günlerde evlilik düşüncelerinin olduğu da söylenenler arasında yer alıyor. İkilinin pandemi sonrası, hızlı bir şekilde nikâh masasına oturacağı düşünülüyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir