Ümit Erdim 60 kilo vererek, bambaşka bir görünüme kavuştu! Ama kapılar kapandı

60 kilo vererek bambaşka bir görüntüye sahip olan oyuncu Ümit Erdim, “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumu üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı. Erdim gelen yoruma “Katılıyorum, zaten bulamadım” cevabıyla dikkat çekti.

Kariyerine 1997 yılında Böyle mi Olacaktı? dizisiyle televizyon dünyasına adım attıktan sonra Hayat Bilgisiyle yıldızını parlattı ve hafızalara Var mısın Arif karakteriyle kazınmıştı.

Gösteri dünyasında adım attığında kilolu haliyle dikkat çeken Erdim spor yaparak ve sağlıklı beslenerek verdiği kilolarla herkese örnek oldu.

Sempatik tavırlarıyla bir dönemim popüler ismi olan Erdim, uzun süredir ekranlardan uzak kalmasının en büyük sebebinin zayıflaması olduğunu belirtti.

35 yaşındaki oyuncu, “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumuna, “Katılıyorum, zaten bulamadım. Ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm” şeklinde karşılık verdi.

Pilotluk eğitiminin ikinci aşamasına geçen Erdim: “Teorik bilgi sınavında Türkiye 6ncısı oldum. 45 saatlik uçuş eğitiminin de 6ncı saatini gerçekleştirdim. 13üncü uçuşa yalnız çıkacağım. Eğitimim 1.5 sene daha sürecek.”

Kariyerine pilot olarak devam etmeyi planlayan oyuncu, “Bir havayolu şirketine girip çalışmak istiyorum. Olmazsa özel jet düşünüyorum” dedi.

umit-erdem-kilolu-hali.jpgumit-erdem.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir