Tuvana Türkay ve Selçuk Yöntem aşk mı yaşıyor? Tuvana Türkay sarmaş dolaş fotoğraf paylaştı

Tuvana Türkay, sarmaş dolaş bir pozlarını paylaşarak usta oyuncu Selçuk Yöntemin yeni yaşını kutladı. “Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri” diyerek paylaşım yapan oyuncu, sosyal medyada aşk iddialarının yayılmasıyla fotoğrafı kaldırdı.

“TEKRAR TEKRAR OKUMALIYIM KALBİNDEN GEÇENLERİ”

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntemi etiketlediği paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile paylaştığı fotoğrafa kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum geldi. Türkay için peş peşe “Aşkını ilan etti” yorumları yapıldı. Kısa sürede gündem olan Yöntemle aşk yaşadığı ileri sürülen genç oyuncudan yeni bir hamle geldi. Türkay, Selçuk Yöntem için yaptığı paylaşımı Instagramdan kaldırdı.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ise Instagramdan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Kendisini etiketleyerek yapılan paylaşımları Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan usta oyuncu, herhangi bir yorum yapmadan Türkayın paylaşımını da yayınlamıştı. Son olarak kendi fotoğrafını paylaşan Yöntem, “Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

SORULARA CEVAP VERMEDİ

Dün akşam doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen Selçuk Yöntem, muhabirlerin ısrarlı sorularına rağmen Tuvana Türkayla alakalı sorulara cevap vermedi.

selcuk-yontem-tuvana-turkay.jpgselcuk-yontem.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir