Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’dan Bedava 5GB İnternet Kampanyası!

İnternet paketleri en çok kullanılan paketler arasında yer alıyor. Öyle ki pek çok kişi artık bedava konuşma haklarına değil internet paketlerine dikkat ediyor. Kullanıcılar 12 ay taahhüt vermeleri şartıyla kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Hediye internet kampanyalarından biri de ilk ay kampanyasıdır ki bu durumda vatandaşa yüksek GB’lar sağlanmaktadır. İşte operatör firmalarının kampanyalı paketleri…

İnternet paketleri günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Özellikle korona virüs salgını sonrası pandemi döneminde yoğun olarak çalışanlar için bazı özel kampanyalar yer alıyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi Türkiyedeki müşterilere bazı şartlar sunuluyor. Faturalı veya faturasız hatlara ücretsiz internet imkanı sağlanıyor. İşte 2020 yılında Eylül ayına ait operatörlerin ücretsiz internet paketi kampanyaları son dakika haberleri…

Ücretsiz internet paketi almak için öncelikli olarak Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone operatörlerinden birine taahhüt vermeniz gerekiyor. İnternet kampanyaları hız kesmeden sürüyor. 1 GB, 4 GB, 5 GB, 10 ve 20 GB bedava internet kampanyalarına dair detaylara ve başvuru yöntemlerine haberimizde bulabilirsiniz.

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell Türkiyenin en çok kullanılan hat operatörleri olarak bilinmektedir. Kullanıcılarına yüzlerce imkan oluşturan bu şirketler bedava internet seçenekleri ile de dikkat çekiyor ve en avantajlı operatör olma yolunda ilerliyor. 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcellden Platinium Black İle Her Ay 5 GB HediyeTurkcell müşterilerine sağlamış olduğu platinium black paketi ile her ay 5 GB ücretsiz internet hediye ediyor. Bu paketi ayda bir kez 7 gün boyunca yurt içinde kullanabilir, 30 günlük sürenin dolması ile aynı hizmetten yeniden yararlanabilirsiniz.

Hediye Oyna Paket Kampanyası

Turkcell ile anlaşmalı oyun şirketleri yapılan anlaşma ile oyunlarda harcanabilecek 3 GB bedava internet veriyor. Anlaşmalı oyunlarda son zamanların en popüler oyunları da yer alıyor. kampanyadan yararlanmak isteyenler için promosyon kodu gerekiyor. Hediye edilen bu paket yalnızca yurt içinde kullanılmaktadır.

Dergilik Abonesi

Turkcell dergilik satın alımı gerçekleştiren müşterilerine 5 GB internet paketi veriyor.

Turkcell Bip Uygulaması

Bip uygulamasında kim 1 GB ister adlı oyun oynayanlar ücretsiz 1 GB kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bip uygulamasında 1 kazan isimli kanalı takip ederek ücretsiz olarak yarışmaya katılıp yine 1 GB kazanabilirsiniz. Ayrıca Bip uygulamasında yer alan farklı bir kampanya daha bulunuyor. Sence isimli kanalı takip ederek ankete katılıp TL kazanabilir, kazandığınız liraları aktarıp dijital operatör uygulaması üzerinden ücretsiz internet paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan

Turkcell salla kazan ile her hafta hediye internet veriyor. Bu internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulama ListesiTurkcell faturalı veya faturasız kullanıcılarına ortak olarak hediye internet kampanyası oluşturuyor. Turkcell operatörün kendi sitesinden kampanyaları yakından inceleyebilirsiniz ve paketi biten kullanıcılar ek paketler içinde bu siteyi kullanabilirler.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafonedan hediye pek çok kampanya bulunuyor. Hediye 20 GB kampanyası bu kampanyalardan biridir. Numarasını yeni Vodafonea taşıyanlara faturasız hattan faturalıya geçene Vodafone tarafından seçilen tarifeye göre bir ayda 10 GB veya 1 aylık 20 GB hediye internet veriliyor.

Mobil Ödeme İle İnternet Kazanma

29 Mayıs ile 31 Ağustos tarihleri arasında Vodafone mobil ödemeyi kullanmaya başlayanlara bir hafta geçerli 1 GB internet hediye verilmektedir. Buna ek 24 Temmuz 24 Ağustos tarihlerinde mobil ödemeden 10 TL harcama yapanlara 1 GB internet kazanma şansı veriliyor.

Freezone İle İnternet Kazanma

Vodafoneda Freezonea katılan müşterilere bir günlüğüne 4 GB internet paketi sağlanmaktadır.

Vodafone Yanımda İle İnternet Kazanma

Vodafone yanımda uygulaması Vodafoneun en başarılı uygulamalarından bir tanesidir. Her hafta hediye çarkını döndürerek müşterilerine bedava internet hediyesi kazandırmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Sil süpür kampanyası ile internet kazanma

Türk Telekom silsüpür işlemi için online işlemler uygulamasına giriş yapıp her hafta ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. 

Özel Hediye İnternet Kampanyası

Balıkesir ve Çanakkalede yaşayanlar için efsane 12, efsane 8, Prime efsane 20 veya Selfy efsane 10 GB tarifelerinden birini satın aldığınız takdirde 10 GB internet hediyesi sağlanmaktadır.

4.5 G Kampanyası

4.5 G’ye geçenlere bir ay boyunca 30 GB hediye internet veriliyor.

Coşturan 3 GB Kampanyası

Coşturan 3 GB paketini satın alanlara 1 GB hediye internet verilmektedir.

Hoşgeldin Kampanyası

Türk Telekoma ilk kez geçiş yapanlara ve yeni bir hat alanlara ilk ay 25 GB, 3 ay boyunca da 30 lira ve üzeri yüklemeler için de 15 GB hediye internet verilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir