Tuncel Kurtiz’in Sesini Duyan İmirzalıoğlu Duygularına Hakim Olamadı


Türkiye’nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster dün akşam duygusal anlara sahne oldu. Yarışmanın birkaç ay önce sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu yarışmada sorduğu bir sesli soru karşısında duygularına engel olamadı.

Tuncel Kurtiz’in seslendirdiği şiirin hangi şaire ait olduğunun sorulduğu sırada yarışmanın arka planında Tuncel Kurtiz’in şiir okuma sesi verildi. Yarışmacının da cevaptan emin olmaması üzerine yarı yarıya joker hakkı kullanması ve sonrasında da kararsız tutumunu sürdümesi, Tuncel Kurtiz’in şiirinin uzun süre stüdyoda dinlenmesine sebep oldu. Bu anlarda sık sık iç çeken Kenan İmirzalıoğlunun yaşadığı duygusal anlar kameralara açık bir şekilde yansıdı.


    
Yarışmacı soruya doğru cevap verdikten sonra Kenan İmirzalıoğlu önce yarışmacıyı tebrik etti. Sonrasında ise Tuncer Kurtiz’i rahmetle andığını belirten İmirzalıoğlu, onunla eskiden çok iyi bir arkadaş olduğunu ve onun sesini duymanın kendisini derinden etkilediğini ifade etti. Stüdyoda uzun bir süre sessiz bir bekleyiş olurken, yarışmacının “Işıklar içinde uyusun” temennisi sonrasında tüm seyirciler rahmetli Tuncel Kurtiz’i alkışladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir