Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı ! Fırsatları Kaçırmayın


Tüm dünyada “Black Friday” olarak isimlendirilen Kasım ayının son Cuma gününde büyük alışveriş markaları tarafından inanılmaz indirimler uygulanıyor. Türkiye’nin en büyük online mağazalarından olan Trendyol ise 29 Kasım Cuma gününü bekleyerek kampanyayı tek bir günle sınırlı tutmak yerine, bir haftaya yaydığı “Efsane Günler” etkinliğiyle dün itibariyle indirim kampanyasına start verdi.

Trendyol Efsane Günler kampanyasından faydalanmak isteyenlerin yapması oldukça basit. Öncelikle bir Trendyol üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Eğer henüz Trendyol üyeliğiniz yoksa isterseniz Facebook ya da Google ile giriş yapabilir, isterseniz sıfırdan bir üyelik açabilirsiniz. Ardından üye girişi yaptıktan sonra Hesabım menüsü altındaki “İndirim Kuponlarım” sayfasında sizler için Efsane Günler’e özel hediye edilmiş onlarca farklı indirim kuponunu göreceksiniz.
              
Kuponların yanında yer alan “Ürünleri Gör” seçeneği, her bir kuponun geçerli olduğu ürünlerin listesini göstermektedir. Bu listeden beğendiğiniz ürün olursa sepetinize ekleyerek son aşamada indirim kuponunu kullanabilirsiniz.
              
Trendyol’un Efsane Günler indirimini son güne bırakanların bazı fırsatlardan da mahrum kalması bekleniyor. Henüz indirim yeni başlamasına rağmen bazı firmaların ürünlerinde koyulan indirim kotasının aşıldığı ve “Bu butik indirimlere kapalıdır” şeklinde uyarı mesajlarının sitede şimdiden çıkmaya başladığı görüldü.
              
Trendyol Efsane Günler indirimlerinde sizlere sunulan kuponlar ve daha önceden sahip olduğunuz kodları her bir siparişte yalnızca 1 kere kullanabiliyorsunuz. Birden fazla indirimi tek bir ürüne uygulamak mümkün olmuyor.

Kampanyalı Ürünlerin İadesi/İptali İşlemleri Nasıl Olacak ?
              
Efsane Günler indirimi kapsamında alınan ürünlerin ilerde iptal edilmesi durumunda ise farklı bir prosedür uygulanıyor. Kampanya kapsamında indirimli olarak alınan ürünün iade ya da iptal edildiği günde bu kampanyanın devam etmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir kesintiyle karşılaşmayacak. Fakat indirimli alınan ürünün iade edileceği gün bu kampanya sona ermişse, Trendyol ödediğiniz tutardan kesinti yapmak suretiyle hesaplarınıza para iadesi yapacak. İndirimli olarak yapılmış siparişte kullanılan indirim kodu ise kullanıcılara başka alışverişlerde kullanılmak üzere iade edilecek.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir