Trabzonspor Galatasaray’ın Eski Yıldızını Bitiriyor


Türkiye’ye ilk olarak 2015 yılında gelen ve Osmanlıspor takımında forma giyen, sonrasında ise Galatasaray’a transfer olarak yıldızlaşan Senegalli yıldız Badou Ndiaye’nin Trabzonspor ile el sıkışmak üzere olduğu açıklandı.
    
Bu sezon Süper Lig’de fırtına gibi esen ve şampiyonluğun en büyük adaylarından olduğunu kanıtlayan Trabzonspor devre arasında takıma birkaç güçlü takviye yapmak için kolları sıvadı. Trabzonspor yönetiminin en öncelikli transfer hedefi ise şu anda İngiltere’nin Stoke City kulübünde top koşturan Badou Ndiaye oldu. Alınan bilgilere göre Trabzonspor hem oyuncuyla, hem menajeriyle, hem de Stoke City kulübüyle zorlu bir pazarlık sürecine girdi.
    
Trabzonspor mali yükü azaltmay çalışmaya çalışırken bu transfere de yüksek bir mablağ ödemek istemiyor. Alınan bilgilere göre oyuncu Trabzonspor’a katılmak istiyor fakat yarım sezon için 1.5 milyon euro civarında bir ücret talep ediyor. Takımı Stoke City ise 1 milyon euroluk bir rakam üzerinde ısrar ediyor. Trabzonspor’un bu rakamları düşürmeye çalıştığı ve başarıya ulaşılması durumunda transferi kamuoyuna duyurması bekleniyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir