The Last Kingdom 5. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman? 2021’de İzleyebilecek miyiz?

Netflixte The Last Kingdom 5. sezon ne zaman?

The Last Kingdomın Netflixte beşinci sezonun çekilip çekilmeyeceği henüz doğrulanmadı. Yayın şirketi daha fazla bölüm oluşturmadan önce dizinin popülerliğini değerlendirmek isteyecektir. Bu sayfayı beşinci sezon hakkında yeni bilgilerle birlikte güncelleyeceğiz.

The Last Kingdom konusu

Bir İngiliz Kralının oğlu olan Uhtred, babasının savaşta ölmesiyle Kont Ragnarın kölesi olarak Paganların yaşadığı bölgeye götürülür.

O bölgede çocukluğunu geçiren Uhtred, Kont Ragnarın bir saldırı sonucu ölmesiyle yeniden İngilitereye döner. Babasının ölmesiyle tahta amcası geçmiştir ve varis olan Uhtredi öldürmek ister. Kont Ragnarı Uhtredin öldürdüğü hakkında bir iftira ortaya atar..

Uhtred, ne İngilizlerden ne de Paganlardan yardım alamaz. Yardım için dolaşmaya başlar ve Wessex Kralığına gider. Burada Alfred ile tanışır. Alfred, İngiltereyi Pagan istilasından kurtarmak ve tek çatı altında toplamak istemektedir.

Uhtred, çocukluğunu İngilizler, gençliğini Paganlar ile geçirdiği için ikilemde kalır. Kimin tarafında olacağını seçmekte zorlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir