Tamer Karadağlı Başlattı, Saruhan Hünel Bombaladı, Bestemsu Özdemir Noktayı Koydu!


Sosyal medya platformları arasında yer alan instagram çok sayıda ünlü oyuncu için rol konusunda etkili oluyor. Yaşanan son dakika gelişmesi sonucu manşetlerde yer alan bir haberde Tamer Karadağlı başlattı, Saruhan Hünel bombaladı, Bestemsu Özdemir de son noktayı koydu konusu ele alındı. 

Instagram ortamında yüksek takipçiye sahip olmak televizyon ekranlarında reyting elde etmek demek değil. Televizyon sektörüne yıllarını adamış olan ünlü oyuncular yapımcıların sosyal medya takipçi oranlarına bakarak genç isimlere başrol teklifinde bulunmasını bu projelerin de beklenen reytingleri sağlamadığını gündemde manşet olarak gösteriyor.

Tamer Karadağlıdan Zehir Zemberek Açıklama

Çocuklar Duymasın isimli diziyle gündeme gelen Tamer Karadağlı bu konu ile ilgili önemli açıklamalar yapmış ve tartışmanın da fitilini ateşleyen kişi olarak dikkat çekmişti. Zehir zemberek açıklamalarda bulunan Karadağlı’nın hemen ardından benzer şekilde ifadelerin altını çizen Saruhan Hünel de bu konudan şikayetçi olduğunu dile getirdi. 

Medyanın kendi kendine yarattığı kişileri, kendi kendine inanarak gündeme taşıdığı fakat bunun bir karşılığının olmadığı görüşünü savunan oyuncu Saruhan Hünel sosyal mecrada sıkı bir şekilde takip ediliyor diye bir insana başrol teklifi yapmak ve bu detayın reytinglere kesinlikle yansımadığını artık anlamaları gerekiyor. Bakın bundan iki yıl önce kaç tane dizi tutuldu. Neredeyse hiç bir dizi yok.  Neden tutmuyor şeklinde ifadelerde bulundu. 

Bestemsu Son Noktayı Koydu

Yukarıda ki tepkilere yeni bir tepki bu sefer Akrep dizisinde Selma karakterine yön veren Bestemsu Özdemir’den geldi. Başarılı oyuncu, kendisine yöneltilen soru üzerine instagram takipçi ve beğeni rakamları ile televizyon reytinglerinin birbiri ile oldukça farklı konular olduğunu ve bu iki detayın birbiri ile karıştırılmaması hakkında son noktayı koymuş oldu. Bestemsu Özdemir bu konuyu yıllardır takip ediyorlar.

İnstagram ortamı ile televizyon ekranlarının tamamen ayrı bir detay olduğunu bence bütün sektör konuyu anlamıştır diye düşünüyorum. Hala var mı bilmiyorum ama ınstagram alemi başka bir dünya ve televizyonda asla karşılığı olmadığını, milyonlarca seyircinin televizyonda karşılık görmediğini düzenlenen bütün projede gördük şeklinde açıklama yaptı. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir