Survivor’dan Elenen Hayrettin Bu Gerçekle Herkesi Şoke Etti!


Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor bu sene de izleyicileri ekran başına kilitliyor. Ünlüler ve gönüllüler şeklinde iki takımın hem doğa hem açlık hem birbirleriyle olan kıyasıya rekabetini izlediğimiz Survivor 2021de bu hafta adaya veda eden isim ünlüler takımından Hayrettin Karaoğuz oldu. Hayrettinin beklenmedik vedası ise izleyicilerde şok etkisi yarattı.

Hayrettin Bu Gerçekle Şoke Etti
Ekranlarda uzun seneler boyunca hem dizilerde hem çeşitli programlarda görmeye alışık olduğumuz Hayrettin en son Kalk Gidelim dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı.Sonrasında Survivor 2021 kadrosuna katıldığı açıklanınca sevenlerinde heyecana neden olmuştu. Kadroda adının açıklanmasından itibaren performansı merak konusu olmuş .Geçtiğimiz hafta ünlüler takımının iki dokunulmazlık oyununu kaybetmesi sonucu eleme adayı olan Hayrettin adaya veda eden isim olmuştu.

Elendikten sonra ise hakkındaki bir gerçek izleyicileri şok etmiş görünüyor. Herkesin şok olduğu gerçek ise Hayrettinin otuz yedi yaşında olması.Yakışıklı oyuncu görüntüsüyle yaşının aksine daha genç bir profil sergiliyor.1 Ocak 1984 İstanbul doğumlu oyuncunun yaşına kendisini görenler inanamıyor. Asıl adı Hayrettin Onur Karaoğuz olan oyuncu aynı zamanda sunuculuk ve komedyenlik de yapıyor. Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu oyuncu; Vezir parmağı, Gelecekten Bir Gün, İlk Öpücük gibi çeşıtli dizilerde de rol aldı.

Elenen Isim’den Çarpıcı Açıklamalar
Survivor 2021e veda eden Hayrettin Karaoğuz elenmesinin ardından yaptığı açıklamalarla şok etti. Survivor un beklediğinden daha zor olduğunu açıklayan oyuncu psikolojik savaşın henüz başlamadığını psikolojik savaş başlayınca herşeyin daha da zor olacağını sözlerine ekledi. İsmi söylendiği anda eleneceğini anladığını belirten oyuncu çok acayip bir histi, üzüldüm diyerek elenme anındaki duygularını belirtti.

Aynı zamanda favorisini de açıklayan Hayrettin, favori ismi olarak Sergeni söyledi. Birincinin ünlüler takımından çıkmasını istediğini de sözlerine ekleyen ünlü oyuncu Survivor 2021in unutulmaz isimleri arasına girdi.