Survivor’dan elenen Ersin’den sürpriz hamle! Küs olduğu Mert’in ailesini aradı

Sakatlığı nedeniyle yarışmadan elenen Ersin Korkut, adadan ayrıldıktan sonra aralarında kırgınlık olan Mertin ailesini aradı. Korkut, Mertle yaşadığı sorunları yarışma sonrasında çözeceğini söyleyerek aileye moral verdi.

MERT VE ERSİN ARASINDA İPLER GERİLDİ

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020de geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bir eleme adayı çıkardı. Mertin ismini habersiz bir şekilde Ersin tarafından yazılması adada iplerin kopmasına neden oldu. Adada çok iyi anlaştığı kişi tarafından adının yazılmasına kırılan Mert, kendine bir baraka yaparak uyuduğu yeri ayırdı. İki yarışmacı, adada ne kadar yüzleşse de aralarındaki sorunu çözemedi.

ERSİN ELENİR ELENMEZ MERTİN AİLESİNİ ARADI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Ersin Korkutun adadan ayrıldıktan sonra aralarının açık olduğu Mert Öcalın ailesini aradığını açıkladı. Hakan Hatipoğlu, “Şu an bomba bir haber geldi. Ersin, Mertin ailesiyle konuşmuş. Kardeşi Yiğit haber yolladı bana. Merti ben çok seviyorum, hiçbir sorun yok. Çıkınca ben onun gönlünü alırım demiş” dedi.

SARILARAK VEDA ETTİLER

Survivora dizindeki sakatlık nedeniyle veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut, son kez takım arkadaşlarıyla bir araya gelip vedalaştı. Bu vedalaşmada aralarındaki her şeyi bir kenara bırakan Mert ve Ersin sarılarak birbirine veda etti.Ersinin vedası sonrasında konuşan Mert, “Bu gidiş güzel bir gidiş değil. Tüm samimiyetimle söylemek isterim ki çok üzüldüm. Gerçekten çok üzüldüm.

ersin-mert.jpg

Ersin burada şampiyonluk yolunda ciddi bir rakipti. Aramızda son hafta baya bir gerginlik oldu. Fakat ben Ersinin bu şekilde değil de, onunla bir mücadeleye girerek gitmesini isterdim. Bu şekilde gitmesini beni üzdü” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir