Survivor’da Ünlü İsme Eleme Şoku! Şaşırtan Karar Eleme Adayları Belli


Her hafta yapılan dokunulmazlık oyununda kaybeden takımın eleme adayını belirlendiği Survivor 2021 sezonunun en heyecanlı geçen dokunulmazlık oyununun sonucunda yapılan konseyde belirlenen eleme adayının sürpriz ve şaşırtan bir isim olması ise oldukça dikkati çekti. Her iki takımın da son ana kadar kıyasıya mücadele ettiği denge oyununu gönüllülerin kazanmasıyla ünlüler takımı konseyde hiç beklenmeyen bir ismi eleme adayı olarak belirledi.

Dokunulmazlık Oyununda Kıyasıya Mücadele

İlk olarak uygulamaya geçirilen dokunulmazlık oyununda gönüllerin galip gelmesi sebebiyle ünlüler takımı daha mücadeleci bir ruhla oyunu karşı tarafın kazanmaması için büyük azim gösterdi. Gönüllüler takımı ise ilk oyunu kazanmalarının ardından bu oyunu da alarak karşı taraftan bir kişinin elenmesi için zorlu bir mücadele içinde yer aldı. Son ana dek iki takımın yarışmacılarının gösterdiği azim ve hırs ile oyun büyük bir heyecanla sürdü. İzleyicileri ekran başına kilitleyen oyunun heyecanı bir saniye bile azalmadı.

Su üzerinde denge oyunuyla rakibini havuza düşürmeye çabalayan yarışmacılar hem strateji hem de dengeyi bir arada düşünerek en yüksek performanslarını sergilediler.  Sürekli skorun değişmesi ve eşitliğin uzun süre bozulmaması da oyundaki tansiyonu giderek arttırdı. 7-7 skorunun hemen ardından gönüller takımının iki maçı üst üste almasıyla eşitlik bozularak 9-7 oldu. Ünlüler takımı skoru İsmailin Berkayı yenmesiyle  9-8 e getirdi.

Nefeslerin Tutulduğu An

9-8den oyunu almak isteyen ünlüler takımı Ayşe ile Mervenin yarışmasında gönüller takımından Ayşenin oyunu almasıyla dokunulmazlığı kaybederek iki dokunulmazlığı kaybetmiş oldu.  Oyun sonrasında yapılan konseyde yarışmacılar bir eleme adayını belirlemek için oylarını verdiler. İlk dokunulmazlık oyunda beliren Çağrının ardından ikinci eleme adayı için yapılan oylamada ünlüler Hayrettin, Çağrı ve Sergenin isimlerini verdiler.

Bu üç isimden en çok ismi yazılan Çağrı ikinci dokunulmazlık oyununda ismi yazılan yarışmacı oldu.  Bu iki ismin ardından 16 Şubat tarihinde yayınlanacak yeni bölümde en çok SMS ayını alan yarışmacının adı açıklanacak. Bu yarışmanın vereceği isim ile 3. eleme adayı da belli olacak. Bu üç adaydan en düşük oy alan isim ise yarışmadan elenecek.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir