Survivor 2020 finali sonrası Acun Ilıcalı’ın paylaştığı fotoğraf kehanet söylentilerini doğurdu

Survivor 2020de 5,5 ay süren macera sona erdi ve ipi göğüsleyen yarışmacı Cemal Can oldu. Sosyal medyada çok konuşulan Survivorla ilgili tuhaf bir iddia gündeme geldi. Acun Ilıcalının büyük finalden 2 gün önce yaptığı paylaşımda, yarışmacıların yaptıkları işaretlerden kimin şampiyon olacağını bildikleri iddia edildi. Söz konusu fotoğrafta parmaklar Cemal Canı gösteriyor.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışması bu akşam sona erdi. Survivor takipçileri şampiyonun kim olacağını merak içerisinde bekledi.

Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu.

Survivorın büyük finali sosyal medyaya damga vururken, Acun Ilıcalının 2 gün önce Barış, Yasin, Berkan, Cemal Can ile olan paylaşımındaki detay dikkat çekti.

Ilıcalının “Dominikte unutulmayacak bir 4lü final yaşadık, bu akşam 3 isimle İstanbul yolcusuyuz. Oylama bu aksam, söz sizde, başarılar diliyorum” notuyla yaptığı paylaşımda yarışmacıların yaptıkları işaretler, şampiyonun önceden bilindiği iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

Son dörde kalan yarışmacılardan ilk olarak elenen isim Berkan oldu.

Son 3e kalan Yasinin elenmesinin ardından Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında son bir oylama yapıldı.

Heyecanlı anların ardından Acun Ilıcalı gelen SMS oyları sonucunda Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğunu açıkladı.

Barış Murat Yağcı ise büyük mücadeleyi ikinci olarak tamamladı. Sonuçların böyle olmasının ardından sosyal medya kullanıcıları. “Herkes kac¸ıncı olacagˆını go¨stermis¸ bir kac¸ gu¨n o¨ncesinde resmen” gibi yorumlar yaptı.

survivor-kehanet.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir