Survivor 2020 favori yarışmacı elendi! Survivor kim elendi?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020de bu hafta adaya veda eden isim sık sık SMS sıralamasında birinci gelen Mert Öcal oldu.

GÖNÜLLÜLER VE ÜNLÜLERDE SMSTE BİRİNCİ OLAN İSİMLER

Survivorda oynanan iletişim oyunu sonrası yarışmacılar, eleme konseyinde Survivordan elenen isimi belirlemek için toplandı.

Gönüllüler takımında haftayı SMSte birinci olarak kapatan Barış Murat Yağcı, ada konseyinde eleme adayı olarak Cemal Can Cansevenin ismini verdi. Bu hafta SMSte ünlüler takımında ilk sırada yer alan isim Elif Gören oldu. Elif, 3. eleme adayı olarak Sercan Yıldırımın ismini verdi.

MERT ÖCAL SURVİVOR 2020YE VEDA ETTİ

Geçen hafta Ersin Korkutun sakatlığı nedeniyle yarışmadan elenmesi ardından uygulanamayan SMSler bu haftaki SMS ile birleştirildi. Yapılan oylar sonucunda ise iki takımdan da bu hafta SMSte en az oyu alan isim Mert Öcal olarak Survivor 2020ye veda eden isim oldu. SMS sıralamasında sık sık birinci gelen Öcalın vedası ise herkesi şaşkına çevirdi.

SURVİVOR MERT ÖCAL KİMDİR?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbulda doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 1. seçildi. 2004 Best Model of The World yarışmasında da birinci olmayı başardı.

Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal, ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı.

Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal, 2008 yılında “Görgüsüzler” adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.

Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında “Bizim Okul” isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi.Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz dizilerinde rol alan Mert Öcal, 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar kadrosuna dahil edildi.

Rol Aldığı Diziler:

İsimsizler (2017)

Savaşçı (Baran, 2017)

Aşk Yeniden (Ertan, 2015)

Bizim Okul (Murat, 2013)

Kız Annesi (Yalçın, 2011)

Görgüsüzler (Yılmaz, 2008)

Oyun Bitti (Murat, 2007)

Rüyalarda Buluşuruz (Murat, 2006)

Doktorlar (4. Sezon 2010Nehir (2005)

Asla Unutma (Salih, 2005)

Rol Aldığı Filmler:Defnenin Bir Mevsimi (İnayet, 2016)

Mahmut İle Meryem (2012)

Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi, TV Filmi 2011)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir