Son Dakika: İhanetin Böylesi… Hamile Kızının Sevgilisini Çaldı!


Gündem de adeta darbe yaratan bir olay gerçekleşti.  İhanette son nokta, Anne ihaneti gündemin en çok konuşulan konusu haline geldi. 24 yaşında hamileliğinin son aylarında olan genç kız annesinin ihanetiyle yıkıldı. İngiltere’de meydana gelen olayda Hamile kızın yaklaşık 3 senedir birlikte olduğu adamı annesi çaldı.  Olay İngiltere başta olmak üzere pek çok yerde gündeme düştü. Bu şaşırtıcı ihanet ise yurt dışında ünlü bir gazete olan The Sun gazetesinde paylaşıldı.

Eleştiri Yağmuru Bitmiyor

Hamileliğinin son aylarında olan kızının sevgilisini elinden alan 44 yaşındaki kadın şu an gündemin en çok konuşulan konusu haline geldi. 44 yaşında olmasının yanı sıra 6 tane torunu olan kadının adının ise Georgina Aldringe olduğu öğrenildi.  Kızının sevgilisi ise 29 yaşında olan Ryan Shelton. 44 yaşındaki anne ile 29 yaşındaki sevgilinin iğrenç ihanetine özellikle sosyal medya platformları tarafından oldukça fazla eleştiri geliyor.

Doğumdan Sonra Öğrendi

24 yaşındaki genç kız Jess Aldringe ise geçtiğimiz aylarda doğum yaptığını ve doğumdan sonra evine geri geldiğinde iğrenç bir manzara ile karşı karşıya kaldı. Annesi ise aynı zamanda torununun babası olan yeni sevgilisi ile kız kardeşinin evine yerleşti. Elde edilen bilgiye göre bu çift daha sonra kendi evlerinde yaşamlarına devam edecek.

Çift sosyal medya üzerinden de ilişkilerini paylaştı.  Genç adam ise sosyal medya üzerinden 44 yaşındaki kadına aşık olduğunu ve kimsenin umurunda olmadığını paylaştı.  Genç adam aile sevgisini bıraktıktan sonra annesi ile yaşamaya başladı ve paylaştığı durumda kimsenin fikrinin onu rahatsız etmediğini, bu olayın iki yüzü olduğunu ve gerçekten de bildiğini belirtti.

Yaşanan bu olayın ardından bu yeni çiftin arkadaşları ve aile arasında büyük bir tartışmalar meydana geldi. Üstelik aile bireylerinden biri tarafından yapılan açıklamada aslında 44 yaşında kadının kocası ile yaşam sürdüğünü ardından ise bu genç adamla kaçtığını ileri sürdü. Açıklamaya göre genç kız çocuğu ile eve geldiğinde annesi ve çocuğunun babası çoktan kaçmıştı.