Şok Marketler 18 Aralık 2019 İndirimlerini Çok Seveceksiniz


Aile bütçesini her zaman ön planda tutan Şok Marketin 18 Aralık 2019 tarihinde yapacağı indirimler şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Her hafta birbirinden güzel ürünleri piyasada bulunabilecek en uygun fiyata müşterileriyle buluşturan Şok market, 18 Aralık aktüel kataloğuyla da herkesi memnun edecek.
    
Müşterilerin 18 Aralık sabahı Şok marketlerde karşılaşacağı ürünlere ilişkin hazırlık aşamaları sürüyor. Şok marketin pazarlama ekibi özellikle yeni yıla girmeye yaklaştığımız bu dönemde kutlama malzemeleri ve kış soğuğundan korunma amaçlı giyim ürünlerini kataloğunda yer verecek. Şok 18 Aralık aktüel kataloğu yayınlandığı anda sitemizde de detaylı bir şekilde incelenecek ve sizlere sunulacaktır.
    
Şok 18 Aralık indirimlerini dört gözle beklerken, bir yandan 7 Aralık tarihinde başlayan ve hala süren indirimlere ve 11 Aralık tarihinde başlayacak indirimlere gelin birlikte göz atalım.
 

    
7-10 Aralık tarihleri arasını kapsayan 4 günlük dönem için tek sayfalık bir aktüel katalog çıkaran Şok market, bu katalogda çocuklarınızın bayılacağı oyun parkını 139,90 liradan satışa sunuyor. Oyun canavarlarının işini kolaylaştıracak Everest marka oyuncu klavyesi de 34,90 lira gibi uygun bir fiyattan satışta. 25 lira ve üzerinde alışveriş yapanlar ise neredeyse yarı fiyatına Fax Sıvı Sabun ya da Marmarabirlik Siyah Zeytin alabiliyorlar.
    
11 Aralık tarihinde başlayarak 17 Aralık tarihinde sona erecek indirimlerde ise elektrikli ızgara, kaseler ve çatal bıçak setleri uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Tüm bunların yanında gıda, temizlik ve giyim kategorilerinde onlarca farklı indirim de 11 Aralık sabahıyla birlikte yine Şok marketlerde olacak.

ŞOK 11 Aralık 2019 Aktüel Ürün Kataloğunda Neler Var?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir