Sıla, arkadaşı Özer Arkun’un sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilince arkadaşlığını ve ticaretini bitirdi

Birlikte olduğu dönemde Ahmet Kuraldan şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran Sıla, arkadaşı Özer Arkunla arkadaşlığını Arkunun sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle sonlandırdığını açıkladı.

Sıla sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımında, ama, fakat demeden mağdur olan kadının tarafında olduğun belirterek “Özer Arkunla profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim” diye yazdı.

“ŞİDDET, BİZİ ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDECEK BELLİ Kİ”

Sıla Gençoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bugün müzisyen arkadaşım Özer Arkunun bir kadına karşı işlediği şiddet suçunun haberini aldım. Bu kadar yakınımda, yıllardır birlikte işlere imza attığımız ve şiddetin emaresini görmediğim birinin yaptıkları karşısında hayret, dehşet, şaşkınlık, üzüntü ve öfke içindeyim. “Ama” “Fakat” demeden mağdur kadının tarafında olduğumu, elimden ne gelirse de yapmaya hazır olduğumu, Özer Arkunla profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim. Şiddet, hiç ummadığımız yerlerden çıkıp bizi şaşırtmaya devam edecek belli ki… Bize düşen dilsiz şeytanlara dönüşmemek.”

sila-ozer-arkun.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir