Şeyma’ya Acun’dan Aldığı Maaşta Yetmedi


Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra yaptığı yatırımlar ve edindiği sevgililer ile adından sıklıkla söz ettiren Şeyma Subaşı son günlerde ise Bebek’teki dükkanına geldiği söylenen hacizle ilgili gündemden düşmüyor.
    
Geçtiğimiz haftalarda Şeyma Subaşı’nın dükkanına haciz tedbiri geldiği magazin gündemine bomba gibi oturmuş ve Şeyma Subaşı bu haberleri yalanlamıştı. Her ne kadar yalanlama gelse de Bebek’teki dükkanın birkaç gündür kepenklerini açmaması yeniden iddianın fitilini ateşledi.
 

    
Acun Ilıcalı’dan aylık 120 bin lira nafaka aldığı bilinen Şeyma Subaşı daha önce Acun’un yıllık kirasını tek kalemde ödediği bu kafenin kirasını ödemek zorunda kalmıştı. Aylık 60 bin lira gibi yüksek bir meblağ olan kiranın altından kalkamayan Şeyma Subaşı sonunda kafenin kepenklerini açmadı. Önümüzdeki günlerde kapanması beklenen kafenin akıbeti önümüzdeki günlerde belli olacak.

MENÜ FİYATLARI ŞAŞIRTTI
    
Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran bu haberden sonra birçok kişi Şeyma Subaşı’nın kafede suyu bile 8 lira gibi uçuk bir fiyattan satmasını eleştirdi. Kafeye daha önce giden ve menü fotoğrafı çekerek internette paylaşan kişiler, kafede çayın 14 liraya ve filtre kahvenin 16 liraya satıldığını ortaya koydu.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir