Sevgilisini darp eden Ozan Güven’e bir mesaj da yakın dostu Cem Yılmaz’dan geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sevgilisi Deniz Bulutsuza şiddet uyguladığı ileri sürülen yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında; “Çok üzgün olmak dışında bir halim yok. Linç kazanı kaynatıyorsunuz” dedi.

“LİNÇ KAZANI KAYNATIYORSUNUZ”

Birkaç gündür Ozan Güvenin sevgilisine şiddet uyguladığı yönündeki haberlere sessiz kalan Cem Yılmaz, bugün ilk paylaşımını Twitterdan yaptı. Konuda tarafsız olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

OZAN VE SEVGİLİSİ ARASINDA NE OLDU?

Ozan Güvenin bir süredir birlikte olduğu sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuza tartıştıktan sonra şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Bulutsuz, Güven tarafından bir saatten fazla şiddete maruz kaldığını söyledi. Şiddet olayının ardından Güvenden şikayetçi olan Deniz Bulutsuzun aldığı darp raporunda vücudunun çeşitli yerlerinde morluk ve çürükler tespit edildi. Bulutsuz, kan oturan gözünün içinde cam kırığı olma ihmaline karşı sağlık kuruluşunda muayene olması istendi.
cem-yilmaz-005.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir