Seni Çok Bekledim Dizisinde İlginç Olay!


Star TV ekranlarının sevilen dizisi Seni Çok Bekledim cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. İlginç olayların yaşandığı dizide izleyici bile şaşkına döndü. Peki bu ilginç olayın odak noktası isim kimdir? Türkü Turan etrafında gelişen olaylar şaşırtmaya devam ediyor. Genç oyuncunun dizide Zahide karakterini canlandırması izleyici tarafından oldukça sevilmişti. Fakat karakterin senaryo gereği ölmesi ve diziden ayrılması hem şaşırtmış hem üzmüştü.

Türkü Turan Tekrar Seni Çok Bekledim Dizisinde Yer Akacak!

Dizide öldü sanılan Zahide geri mi dönüyor? Hayır Zahide geri dönmüyor. Senaristten izleyiciye ters köşe geldi. Türk dizi tarihinde yaşanan bu ilginç olay oldukça şaşırttı. İlk defa bir oyuncu öldükten hemen sonra aynı projede başka bir karakter olarak yer alacak. Türkü Turan yaptığı paylaşım ile diziye devam ettiğini duyurdu. Peki bu nasıl olacak? Türkü Turan Zahide olarak değil Meryem olarak Seni Çok Bekledim dizisinde yer alacak.

Meryem Zahide Kadar Sevilecek Mi?

Zahide karakterini canlandıran Türkü Turan çok sevilen isimlerden biri oldu. İzleyici Zahide karakterini bir anda benimsedi ve sevdi. Kaza sonucu ölerek ayrıldı ve izleyiciyi çok fazla üzdü. Dizinin 4. bölümünde Zahide olarak değil Meryem olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu hızı ile şaşırttı. İlk defa ara vermeden tekrar aynı projede yer alarak Türk dizi tarihinde bir ilke imza attı.

Dizi başarılı kadrosu ile izleyiciyi her defasında ekran başına kilitlemeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyiciyi etkiledi.  Son olarak da Türkü Turan yeni imajı ile dizden ayrılmadığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. Böylelikle Meryem karakteri hakkında küçük ip uçları vermiş oldu. Karakterin Zahide karakterine zıt bir kişiliği olduğu biliniyor.