Sen Çal Kapımı İzleyicileri Çok Kızacak! Kimse Bu Detayı Beklemiyordu


Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Sen Çal Kapımı dizisi son bölüm olan 30. Bölüm ile izleyicisini yine ekranlara kilitledi. Serkan Bolat karakterini canlandıran oyuncu Kerem Bursin’in hafızasını kaybetmesi ile dizinin akışı tamamen değişti. İzleyiciler cumartesi gününü yeni bölümü heyecan ile bekliyor. Dizi reytinglerinde düşüş yaşandığı için hayran kitlesi Hande Erçel ve Kerem Bursin’i ekranlara davet etti.
Reyting kurbanı olan birçok dizi gibi sen çal kapımı dizisinin bitmesini istemeyen izleyiciler ve hayran kitlesi dizide gerçekleşen olay örgüsü karşısında şaşkın bir halde yer alıyor. Dizinin bitmemesi adına dizide yeni konular yer alıyor. Selin in de tekrar diziye dâhil olması ile beraber dizide yaşanan durumlar karışık bir hal aldı.

Sen Çal Kapımı Dizisi Nasıl İlerleyecek?

Edanın eski mahalle arkadaşı olarak diziye giriş yapan, Sarp Can Köroğlu deniz karakteri ile diziye farklı bir hava kattı. Edanın ricası üzerine sevgili rolü yapan deniz, cerenin ona karşı olan ilgisini verenden duydu. Dizi senaristlerinin uygun gördüğü yeni bir aşk hikâyesi adımları atılmaya başladı. Aşk durumunun ilerlemesinin nasıl olacağını bilemeyen izleyici kitlesi 31.bölüm fragmanında şok oldu. Ceren in Deniz i öpmesi ile karşı karşıya kalan izleyici çılgına döndü. İzleyiciyi kızdıran bu durum yorumları ile kızgınlıklarını dile getirdi.  
Serkan karakterinin eda karakterini hatırlamasını büyük ilgi ile bekleyen hayranlar deniz ve Ceren aşkına yakın ve ilgili bakmıyor. Ne kadar kötü bir durum ortaya çıkmış. İğrenç tarzında yorumlar alan öpüşme sahnesi izleyiciyi daha da kızdıracak gibi duruyor. Denizin en son edayla yüzük takmasından sonra bu sahne deniz ile Ceren in ilişkisinin iyi olmadığının kanıtı.

Serkan Yeni Bölümde Edayı Hatırlayacak Mı?

Serkan karakterini canlandıran oyuncu Kerem Bursin yeni bölümde Edayı kıskanan gözlerini ifade edecek mi? Düşüncesini izleyiciye verdi. Kıskanmaya başladığında duygularını ve Edayı hatırlayacağını umut eden izleyici merakla yeni bölümü bekliyor. Sen çal kapımı dizisinin yeni bölümü cumartesi akşamı Fox TV de sizlerle beraber olacak. Yeni bölüm de yeni gelişmeler sizleri bekliyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir