Sen Çal Kapımı Dizisinde Şok Eden Gelişme! Final Mi Geliyor


Fox TV ekranlarında yayınlanan ve herkesi şaşırtmaya devam eden Sen Çal Kapımı dizisi ilginç hikayesi ile ekranlarda kalmaya devam ediyor. Heyecanlı anlara şahitlik eden dizi sevenleri 31. bölümü ile 13 Şubat akşamı ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisini merakla bekliyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisi arasındaki aşk sahneleri yerine yenileri gelince dizi farklı bir boyut kazandı. Yeni bölüm tanıtımı yayınlanan dizide Hande Erçelin kararı herkesi şok etti.

Eda karakterine can veren Hande Erçel evlilik kararını açıklar fakat bu kararın altında bir oyun olduğunu henüz kimse bilmiyor. Daha önceki bölümlerde Serkanın Edaya söylediği sözden yola çıkan senarist bu sözü Serkana hatırlatmaya çalışacaktır. Gelelim o söze:”  Eda yüz kere bu dünyaya gelsem yüzünde de yine seni severdim ve âşık olurdum.”

Sen Çal Kapımı Dizisi Finale Mi Gidiyor!

Son zamanlarda dizi hayranları dizinin final yapacağı endişesi ile diziyi izlemeye devam ediyordu. Fakat yeni gelişmeler ve ilginç sahneler izlenme oranlarında artışa neden oldu. Fox TV kanalından da herhangi bir final kararı gelmedi. Fakat Masumiyet ve Savaşçı dizisinin Fox Tvde yayınlanması ile bir dizi mutlaka finale gidecektir. Yeni dizilerin hangi gün yayınlanacağının belli olması ile hangi dizinin kanala veda edeceği belli olacaktır. Sen Çal Kapımı dizisinde ki düşüşler finale gideceği yönünde düşüncelere sebep oluyor.

Sen Çal Kapımı sevenleri ise Fox Tv kanalının yapacağı açıklamayı dört gözle bekliyor. Dizi heyecanı doruklara ulaşmışken final kararı ne kadar doğru olur bilinmez. Yeni bölümde Edanın tüm çabaları amacına bir bir ulaşır. Eda Serkanı kendine tekrar aşık etmeyi başarır. Yeni bölüm sürprizler ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Formun Üstü
Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir