Seksenler Dizisi Oyuncusu Kilo Verdi, Kimse Bu Yeni Haliyle Tanıyamadı.


Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Berat Yenilmez fazla kilolarından kurtulunca kimse tanıyamadı. 9 ay önce bir karar alarak zayıflama yönünde ilerleyen ünlü oyuncu, fazla kilolarından kurtuldu. TRT 1 ekranlarında yeni versiyonu günlük dizi ile devam eden Seksenler dizisinin sevilen karakteri pastacı Sami, herkes tarafından yakından tanınıyor ve hayranları tarafından beğenilerek izleniyor. Kadıköyde geçtiğimiz gün görüntülenen Berat Yenilmez, yeni hali ile herkesi şaşırttı.

Seksenler dizisinde pastacı Sami karakterine hayat veren Berat Yenilmez, 8 senedir aynı projede rol alıyor. Pastacı Sami karakteri ile çok sevilen ünlü oyuncu tam 25 kilo vererek, büyük değişime uğrayarak görenleri şaşkına çevirdi. Kadıköyde görüntülenen Berat Yenilmez, 9 ay içerisinde 25 kilo verdi. Ünlü oyuncu gazetecilerle yaptığı röportajda kilo verme sürecini anlattı.

“Bir Kaç Kilo Daha Vereceğim”

Yaklaşık  bir sene içerisinde çok kilo verdiğini belirten Yenilmez, ” Verdiğim kilodan hariç bir kaç kilo daha zayıflamayı düşünüyorum” dedi. Kilonun verdiği zararlardan da bahseden ünlü oyuncu Milliyet gazetesinde yayımlanan habere göre “Keşke bu kararı daha önce alsaydım. İnsan kiloluyken hareketleri çok kısıtlanıyor, şimdi kendimi daha güçlü ve dinamik hissediyorum” şeklinde konuştu.

“Doktor Kontrolündeyim”

Bu süreçte neler yaptığından da bahseden Berat Yenilmez, “Diyetimi kendi başıma yapmıyorum, doktor kontrolündeyim. Ayrıca diyet yapmanın yanı sıra spor da yapıyorum. İkisi aynı anda daha etkili olduğu bilinen bir gerçek, bu nedenle kilo verirken vücudum sarkmıyor ve daha dinç bir vücuda sahip oluyorum” dedi.

Mide ameliyatı olmayı düşünse de buna bir türlü cesaret edemeyen ünlü oyuncu, kendisiyle beraber ailesinin de diyete başladığını belirten Yenilmez, ” Ailecek diyete başladık benim azmimle beraber eşim de tam tamına 17 kilo vererek zayıfladı. Bu halimle çok tanınmıyorum, görenler gözlerine inanamıyor, dönüp bir daha bakıyorlar” ifadelerinde bulundu.

Yeni imajı herkes tarafından çok beğenilen Berat Yenilmez, “Bu anlamda sevenlerim  tarafından olumlu dönüşler alıyorum, sağlık açısından da bu halimden oldukça memnunum” dedi. Ayrıca dizi seti arkadaşlarının da kilo verme sürecinde çok destek olduğunu belirterek, arkadaşlarına teşekkür etti. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir