Samsung Galaxy Z Fold 2 Tanıtımına Çok Az Kaldı!


Katlanabilir ekranlı telefon üretme konusundaki ısrarını sürdüren Samsung, ilk modelinde teknik sıkıntılar yaşadığı ve bu yüzden telefonunun piyasaya çıkışını ertelediği Fold ailesine yeni bir üye daha katıyor. Birçok özelliği ortaya çıkan Samsung Galaxy Z Fold 2 ile ilgili resmi tanıtım tarihi açıklandı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Yakında Tanıtılıyor

Geçtiğimiz günlerde Unpacked etkinliği ile tanıtılan Galaxy Note 20 ailesi ile beraber tanıtılmayan Samsung Galaxy Z Fold 2 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenlenecek. 1 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek etkinliği ismi ise Unpacked Part 2 olarak açıklandı. YouTube üzerinden Türkiye saati ile 17:00da başlayacak olan canlı yayın şirketin internet sitesinden de yayımlanacak.

Yeni modelle ilgili bazı bilgilerin internete sızdığı da biliniyor. Buna göre telefonda yeni nesil Snapdragon 865+ işlemci kullanılacak. Ayrıca ilk modelde çok sorunlu olan ve sonradan düzeltilen menteşe sisteminin de elden geçirilmesi bekleniyor. Ayrıca fiyatının ilk modele göre daha ucuz olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy Fold Türkiye pazarında tanıtılmış ancak katlama yerinde ortaya çıkan sorunlar nedeniyle satışa sunulmamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir