Sağlık Bakanı Koca vatandaşları tekrar uyardı


Gün geçtikçe bilançosu daha da kabaran korona virüsüyle ilgili Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca’dan yeni bir açıklama geldi.

Bugün Siyami Ersek Hastanesi’nde önemli bir koordinasyon toplantısına iştirak ettiğini söyleyen Koca, sağlık alanında yeni önlemlerin alındığını söyledi. Sağlık çalışanlarının var gücüyle korona virüsüyle mücadele ettiğini söyleyen Bakan Koca, benzer bir çabanın vatandaşlar tarafından evlerde kalınarak verilmesi gerektiğini söyledi. Resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlara seslenen Fahrettin Koca, paylaşımda Siyami Ersek Hastanesinde yapılan koordinasyon toplantısından kareleri de paylaştı. Toplantıda katılımcıların sosyal mesafeye dikkat edecek şekilde salına yerleşmesi dikkat çekti.

Her akşam geç saatlerde Türkiye’de bir günde ne kadar yeni korona virüsü vakası tespit edildiği ve hayatını kaybedenlerin sayısını paylaşan Bakan Fahrettin Koca, henüz bu konuya ilişkin bir açıklama da yapmadı. Fahrettin Koca’nın günün ilerleyen saatlerinde 21 Mart 2020 tarihinde korona virüsüyle ilgili yaşanan hadiseleri özet bir şekilde yine aynı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması bekleniyor.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version