Rıza Kocaoğlu’dan Şok Açıklama! Çukur Dizisi İçin Bunları Söyledi


Her hafta pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi keyif içerisinde izleniyor. Çukur dizisinde kimsenin duymak istemediği detay konu hakkında dizinin Aliços Rıza Kocaoğlu şok bir açıklamada bulundu. Çukur dizisinde Aliço karakterine yön veren başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu, sokakta objektiflere yakalandı. Yaşanan korona virüs salgını sebebiyle maskesini takarak kurallara önem veren ünlü oyuncu, çekimlerin bir hayli yorucu geçtiğini ifade etti.

Aliço Final Tarihini Onayladı

Çukur ’un 4. dönemi heyecan içerisinde devam ederken, Mayıs ayında final yapılacağı da daha önceden belirtilmişti. Rıza Kocaoğlu da final ile ilgili bilgileri onayladı. Usta oyuncu,  kısmet olursa bu sezon sonunda diziyi bitireceğiz şeklinde konuştu. Çukur dizisi fanları sosyal medya platformlarında final yapılmaması hakkında yorumları ile dikkat çekerken, oyuncular ise artık yorulduklarını gizlemiyorlar.

Finale Az Bir Zaman Kaldı

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünde büyük bir dönüşüm ele alınmıştı. 115. bölümü geride bırakan dizide yaşanan bu dönüşüm ile beraber Rıza Kocaoğlu, son 13 bölümün kaldığını belirtti. Başarılı oyuncu çok bir dönüşüme aşamasına geldik, son 13 bölüm için aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. Anadolu’da çekilmesi gereken sahneler yer alıyordu.

Bu bakımdan Nevşehir iline gittik ve geri döndük. Burada çekilen bölüm dün  akşam yayınlandı. Yeni bir heyecan verecek gibi, yeni bir diziye başlamış gibi senaryo değişimine adım attık. Bütün ekip hem keyifliyiz  hem de heyecanlıyız.

Geriye kalan son 13 bölümü hikâye olarak yükselerek başarılı bir şekilde bitireceğiz şeklinde açıklamalarda bulundu. Yeni bir dizi projesine başlayacağı da konuşulan oyuncu, dijital dizi projesi hakkında da detay bilgileri paylaştı. Sarp Akkaya ile beraber Kaybedenler Kulübü’nün spin-off projesi için anlaşma sağlayan Rıza Kocaoğlu, filmin yayıncı kuruluşu tarafından uyarı almıştı.

Projenin rafa kalktığı yönünde bilgiler yer alıyordu ancak,  Rıza Kocaoğlu, henüz fikir değerlendirmesinde olduğunu ve bir önceliğinin bulunmadığını ifade etti. Diziler ile ilgili asla platform ayırmadığını ve hikâye ya da senaryo güzel ise her projede yer alabileceğini net bir şekilde ifade etti. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir