Pınar Denizden Şok Hamle Can Yaman’ın Partneri Olmayacak!


“Can dostum” da Can Yaman’ın partneri olmaya hazırlanan Pınar Deniz’den şok hamle! Deniz projeden çekildi, detaylar hakkında Cengiz Semercioğlu yazdı.

Can Yamanın son günlerde çıkarmış olduğu polemikler ve en önemlisi de libido açıklamaları üzerinden pek çok proje hayata geçirilmekte zorlanıyor. Sosyal medyada linç edilen Can Yaman son olarak da dizi projesinde Pınar Deniz ile partner olması bekleniyordu. Ancak Can Yaman’ın yapmış olduğu açıklamalar sonrası Pınar Deniz Can Yamanın partneri olmaktan vazgeçti.

Cengiz Semercioğlu’nun yapmış olduğu yorumlar arasında “bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Can Yaman kariyeri için önemli bir dönemde bunları yaşadı ve ders çıkarması için iyi de oldu. En azından ileride daha sağlam adımlar atar” şeklinde açıklamada bulundu.

Can Yamanın kariyerinin tamamen bu olaylardan dolayı bitmeyeceğini söyleyen Semercioğlu “haberlerde dizi iptal oldu şeklinde çıkmış olsa da yapımcı Faruk Turgut Can Yamanı başrolde oynatacaktır. Bir ay sonra askere gidecek ve döndüğünde de dizi projesi başlayacak” dedi. Can dostum dizisinde Can Yamanın dizide rol arkadaşı olması beklenen Pınar Deniz söylentilerden dolayı diziden çekildi. “Vatanım sensin” “Sil Baştan” gibi dizilerde rol alan oyuncu en çok beğenilen yeni dönem kadın oyuncuları arasında yer alıyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir