Pınar Deniz, Can Yaman Hakkında Ki Soruları Yanıtladı


Atiyenin galasında kendisini görmüş olduğumuz Pınar Deniz, basın mensuplarının merak ettiği soruları yanıtladı. Kendisine sorulan sorulardan birisi de sevilen oyunculardan biri olan Can Yaman ile ilgiliydi. Can Yaman ile birlikte oynayacağı diziden ayrılması ile ilgili soru sorulduğunda verdiği cevap şu şekilde oldu.

Kendisini Tanımıyorum. 
Biranda kendini ünlü oyuncular arasında bulan Pınar Deniz, dün akşam katılmış olduğu Atiye galasından sonra Can Yaman ile ilgili yöneltmiş olan soruları cevapladı. Özellikle Can Yamanın libido açıklamasının hemen akabinde sergilemiş olduğu tutumlar nedeniyle  Pınar Deniz, sorulan iddialara yanıt vermiş oldu. 

Pınar Deniz Açıkladı!
Pınar Deniz yapmış olduğu açıklama da Kadına şiddete yönelik söylemler benim için çok önemli. Kadının ezilmiş olduğu hiçbir işin içerisinde yer almıyorum almakta istemiyorum. Bu sebepten dolayıdır ki bu yıl bana her ne kadar çok fazla teklif gelmiş olsa da çoğunu reddettim. Can Yamanın kendisini tanımıyorum.  Ama röportajın etkili olduğunu söyleyebilirim. Pınar Denizin diziyle ilgili olarak reddetme sebebi ise Can Yamanın libido açıklaması olmuştu. Yalnızca bununla da sınırlı kalmayarak aynı zamanda da kadın hayranına vermiş olduğu arka odaya geçelim cevabıyla da tepki çekmeye neden olmuştu. Bu sebepten dolayı Pınar Deniz Can Yaman ile rol almayı reddetti. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir