Peaky Blinders 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Yeni Sezon Yayınlanma Tarihi


Peaky Blinders 6. sezon ne zaman başlayacak? Peaky Blinders yeni sezon tarihi belli oldu mu? Netflixin en fazla izlenen dizileri arasında yer alan Peaky Blindersın yeni sezona ne zaman başlayacağı merak ediliyor. 5. sezonu büyük beğeni toplayan dizinin takipçileri yeni sezonu iple çekiyor. Netflix tarafından yapılacak açıklama merakla bekleniyor. Peki, Peaky Blinders 6. sezon ne zaman başlayacak? Peaky Blinders yeni sezon tarihi belli oldu mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

Peaky Blinders 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Peaky Blinders dizisinin 6. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı ve yayın tarihi belli olmadı. Dizinin yönetmeni tarafından yapılan açıklamada, 6. sezon için çalışmaların başladığı bildirildi. Tahmini verilere göre dizinin 6. sezonu 2021 yılında yayınlanacak.Yeni sezon tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

Peaky Blinders 5. Sezon Bölüm Bölüm Özeti

1. Kara Salı

Amerikadan gelen kötü haberler nedeniyle Shelby ailesi acilen yönetim kurulunu toplar. Ada bir sır saklar. Geçmişinden biri Tommynin karşısına gazeteci olarak çıkar.

2. Kara Kediler

Anonim mesajlar korku verici bir hâl alır. Michaelın sadakati sorgulanır. Tommy, Oswald Mosleyden bir teklif alır.

3. Strateji

Aberama, intikam için Glasgowa gider. Tommy kendisini tehdit eden Mosleynin ayağını kaydırmaya karar verir. Hummalı şekilde Lindayı arayan Arthur kontrolünü kaybeder.

4. Döngü

Tommy ateşkes ilan ederek Jimmy McCavern ile buluşur. Ortaya kârlı bir iş fırsatı çıkar. Aberamadan intikamını erteleyip aşka öncelik vermesi istenir.

5. Şok

Tommynin faşistlerle ilgili verdiği bilgileri üstlerine ileten Ben Younger beklenmedik sonuçlarla karşılaşır. Tommy, akıl hastanesindeki birini ziyaret eder.

6. Bay Jones

Michael aile toplantısında cüretkâr bir teklifte bulunur. Köstebeğin kimliği tespit edilir. Tommy eski bir düşmanından Mosleyyi saf dışı etme planı için yardım ister.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir