Pazartesi Günlerinin Şampiyonu Çukur Bu Hafta da Zirvede


Haftanın ilk günü olan 2 Aralık Pazartesi reytinglerinde her hafta olduğu gibi Show TV’nin sevilen dizisi Çukur birinci oldu. Total reyting sonuçlarında 23.48’lik share alan ve % 10.35’lik bir reyting oranı yakalayan Çukur dizisi haftalardır sürdürdüğü birinciliği devam ettirdi.
    
2 Aralık 2019 reytinglerinde Fox TV’nin fenomen sunucusu Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber Programı 21.13’lük share ve % 8.06’lık reyting oranıyla listede 2. sırada yer aldı. Üçüncülüğü ise yine FOX Tv’nin yayınladığı Yasak Elma dizisi kaptı.
    
Çukur dizisine olan ilginin büyüklüğü, listenin dördüncü sırasına bakıldığında da kendini belli etti. Reyting listesinde 4 numarada kendine yer bulan Çukur dizisinin özeti 12.38’lik bir share oranı yakaladı. Listenin 5. sırasına ise gerçek yaşamları konu alan ve hafta içi her gün 16.30’da başlayan Esra Erol’da programı yerleşti.
    
2 Aralık 2019 reyting listesine 11. sıradan giren “Kış Şehirleri” isimli belgeselin % 4.61’lik reyting oranı alması dikkatleri çekerken, 20. sıradaki Seksenler dizisinin reytinglerinde büyük gerileme olduğu dikkatlerden kaçmadı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir