Özgü Kaya Tehditler Alıyor, Hayatından Endişe Ediyor!


Güzel oyuncu Özgü Kaya bir zamanlar ATV ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez isimli dizi ile ekranlarda yer almıştı. Aynı dizide ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem ile birlikte rol alan Özgü Kaya bu aralar bir hayli zor zamanlar geçiriyor. Genç oyuncu gizli ve takıntılı bir hayranı tarafından ölüm tehdidi, hakaret, aşağılama, cinsel ve sözlü taciz ve şantaj içeren mesajlarla uğraşıyor. Dizi ile ismini geniş kitlelere yansıtan Özgü Kaya aynı dizide rol aldığı arkadaşı Burak Serdar Şanal ile de bir zamanlar yakınlaşmıştı.

Kimse Bilmez dizisi ile başarıya ulaşan ünlü oyuncunun dizi setinde başlayan arkadaşlığı bir anda aşka dönüştü. Dizinin sona ermesiyle birlikte aşklarına doludizgin devam eden çift beraberliklerini halen devam ettiriyor.

Özgü Kayaya İnanılmaz Tehditler

Dizi arkadaşlığı aşka dönüşen ikili mutluluklarını her ne kadar devam ettirseler de Özgü Kaya bir hayranı tarafından ölüm ve tacizle tehdit ediliyor. Tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlarda sen sadece benim kadınım olacaksın, başkasıyla evlenemezsin, ya benim olacaksın ya da öleceksin cümleleri yer alıyor.

Bu tarz tehdit mesajlarına maruz kalan Özgü Kaya konuyu mahkemeye taşıdı. İnstagram hesabı üzerinden almış olduğu bu şok ölüm tehditlerini yargıya taşıyan ünlü oyuncu hesap üzerinden tehdit eden kişinin mobil cep telefon numarasını belirledi. Ancak kimlik tespiti henüz yapılamadı. Yaşadığı bu olay karşısında şok yaşayan güzel oyuncu Özgü Kaya ne yapacağımı şaşırmış durumdayım diyerek yakınlarıyla paylaşım yaptı.

Savcılığa Giderek İfade Verdi

Yaklaşık olarak 6 aydan bu tarafa bu tarz mesajlar aldığını ifade eden Özgü Kaya artık konuyu yargıya taşımak zorunda kaldı. Savcılığa suç duyurusunda bulunan oyuncu polislere aldığı mesajları beyan ederek ifade verdi. Yargıya intikal eden bu akıl almaz olay da tehdit mesajları atan kişinin cep telefonu numarası öğrenildi. Ancak kimlik bilgileri henüz tespit edilmedi. Mahkemeye başvuran Özgü Kaya yaşadığı olayın çok saçma olduğunu ancak verdiği mücadeleden vazgeçmeyeceğini ifade etti. Yargıya taşınan bu tatsız olayda sorgulama sürecinin hızlı bir şekilde devam ettiği belirtildi. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir