Oppo Find X2 Pro Özellikleri Nedir ve Fiyatı Ne Kadar? İşte Karşınızda Harika Bir Fiyat Performans Ürünü!

Mobil dünyasının yıldızı, 2020 mobil telefon liderleri arasına yerleşen İşte! Oppo’nun çıkardığı en iyi telefon 2020 modelini ve Oppo’nun en iyi kamera özelliklerine sahip telefon modelini inceliyoruz. Çıkan sonuçları sizinle paylaşıyor aklınızda ki bütün sorulara haberimizde yanıt  veriyoruz.

Teknoloji piyasasında yeni bir firma olmasına rağmen farkını ortaya koymayı başaran Oppo, çıkardığı telefon modelleri ile alıcısını memnun ediyor. Olağanüstü kamerası ve hayrete düşüren tasarımı ile merak edilen ve adından çokça bahsettiren teknoloji dehası bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle kamerası en iyi telefon olduğu iddası insanlar arasında fikir çatışmasına yol açıyor. Bu fikir çatışmasına sürüklenme sebeplerinden bir diğeri ise “en iyi Oppo telefon modeli” konusu oluyor.

Çinli bir firma olan Oppo’nun bünyesindeki ürünler arasında akıllı telefonlar, ses cihazları, Blu-ray oynatıcılar ve diğer elektronik cihazlar bulunuyor. Akıllı telefon piyasasına geç atılmış olmasına rağmen alıcıların merak duygusunu arttırıp; en iyi Oppo telefon modeli hangisi? En iyi kameraya sahip Oppo telefon modeli nedir? Oppo’nun en son çıkan telefon modeli hangisi? Oppo telefon modellerinin kapsamlı özellikleri? Oppo telefon modellerinin fiyatları? Gibi soruları akıllarda doğuruyor. Yapılan birçok araştırma sonucunda telefonlarının diğer ürünlerinden daha çok rağbet gördüğü gözlemlemiş olan Oppo, günümüzde ismini ilk sıralara yazdırmış firmalarla kıyaslanır hale gelmiştir.

Oppo günbegün yayılan akıllı telefon modelleri ile Güneydoğu Asya’da adını duyurdu!

Counterpoint Research tarafından yayımlanan raporda Oppo ile Samsung için hazırlanan veriler karşılaştırıldı. Counterpoint Research, Oppo’nun pazar payını 20.3 olarak açıkladı. Güneydoğu Asya pazarını ele alan uzmanlar, Oppo’nun Samsung’u yakaladığını üstüne üstlük fark attığını duyurdu. Oppo firmasının ürettiği ve piyasaya koyduğu uygun fiyatlı akıllı telefonların yanı sıra Counterpoint Research raporu gibi bilgileri göz önünde bulunduran kullanıcıların telefon kullanımı konusundaki seçimlerini değiştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda fiyat/performans bakımından alıcının bütçesini zorlamamasının Oppo markasına olan talebi arttırdığı gözlemlenmektedir.

Oppo’nun en iyi kameraya sahip telefon modelleri: Oppo Find X2 pro

Günümüzde insanların telefonları iletişim ihtiyacından çok anı yakalamak amacıyla satın alıyor. Ürün için bilgi alırken ilk sorulan sorunun “ Kamerası kaç megapixel? Ön kamerası güzel fotoğraf çekebiliyor mu?” gibi soruları temsilcilere yöneltiyor. İşte Oppo markasının kamerası en iyi telefon olarak tabir edebileceğimiz modeli, Oppa Find X2 pro’un özellikleri; son döneminin en çok konuşulan markaları arasında yer almış olup 6.7 inç büyüklüğünde 1440×3168 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip olan bu telefon modeli Qualcomm’un en güçlü mobil işletimcisi Snapdragon 865 ile geliyor. Önde 32 megapixel çözünürlüğünde f/2.4 diyaframa sahip olan ve 1080p kaydedebilen bir kamera yer alıyor. Arka da ise 48 megapixel çözünürlüğündeki f/1.8 diyaframa sahip geniş açılı ana kameraya, 13 megapixel f/3.0 periskop kamera ve 48 megapixel f/2.2 son derece geniş açılı kamera eşlik ediyor.

Oppo Find x2 pro, en iyi kameraya sahip telefon modelleri arasında birçok markayla sıralamaya girimiştir. Bu sıralamadan en çok merak edilen ise çoğunluğun tanıdığı Huawei P40 pro telefon modelidir. Aldığı puanlarla birçok markaya ait telefon modelini gerisinde bırakmış fakat aldığı puanlara rağmen Huawei P40 pro telefon modelinin gerisinde kalmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir