O Ses Türkiye finalistleri bu akşam şampiyonluk için ter dökecek


Jüri kadrosuna Beyazıt Öztürk’ün girdiği günden bu yana izleyici sayısını iyiden iyiye artıran fenomen yarışma O Ses Türkiye’de finalistler belli oldu.

TV 8’in en iddialı yapımlarından olan O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk ve Hadise’nin takımından 2’şer kişi, Seda Sayan ve Murat Boz’un takımından ise birer kişi olmak üzere toplam 6 kişi finale kaldı. Beyazıt Öztürk’ün takımından Soner Kip ve Uygur Erdoğan, Hadise’nin takımından Eyüp Sultan Aylar ve Biran Ceren Dörter, Murat Boz’un takımından Turgut Çıngı ve Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran finale yükselen yarışmacılar oldu.

Dün akşam 20.00’de başlayan yarı finalde büyük bir mücadele ile finale kalmayı başaran 6 yarışmacı, bu akşam yine saat 20.00’de TV 8 ekranlarında olacak. Final bölümü ile ekranlara da uzun bir süre veda edecek olan O Ses Türkiye’nin bu akşamki bölümünün reyting rekorları kırması bekleniyor. Acun Ilıcalı’nın muntazam sunumuyla yapılacak olan yarışmada herhangi bir yarışmacının aday gösterilmesi ise söz konusu değil. Tüm yaırşmacıların performansları herkese parmak ısırtacak seviyede olduğu için bu akşamın bir hayli heyecanlı bir rekabete sahne olması bekleniyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir