Nokia 3.4 Özellikleri Neler? Nokia Piyasaya İddialı Bir Giriş Yapacak!


Son zamanlarda teknoloji dünyasındaki uygun fiyatlı modeller bir hayli azaldı. Zira zamlar art arda geldi ve bu sebepten dolayı da tüketicilerin seçenekleri daraldı. Ancak kullanıcıların imdadına yeni bir telefon yetişecek gibi gözüküyor. Bu telefonun ismi Nokia 3.4. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tanıtılacak olan cihaz giriş seviyesine hitap eden bir model olacak ve uygun fiyatı ile piyasadaki yerini alacak. Telefonun özelliklerine dair önemli ip uçları sunan bilgiler tanıtımına az bir süre kala sızdırıldı. İsterseniz bu sızıntı bilgilere hep birlikte bir göz atalım. İşte detaylar!

Uygun fiyatlı Nokia 3.4 özellikleri öğrenildi

6.5 inç boyutunda olan HD Plus ekran paneli ile gelecek olan Nokia 3.4, gücünü ise Qualcomm tarafından üretimi yapılan Snapdragon 460 yonga setinden alacak. Ancak burada bir kesinlik söz konusu değil. Zira yine bir başka giriş seviyesi işlemci olarak bilinen fakat biraz daha hızlı olan Snapdragon 662 de cihazın içerisine yerleştirilebilir. Sırtında daire benzeri bir kamera tasarımı ile sunulacak olan modelin bu anlamda oldukça şık gözükeceğini söyleyebiliriz. Bu kısımda 13MP çözünürlüğündeki ana kameraya 5MP ve 2MPlik diğer kameraların eşlik edeceğini de şimdiden ifade etmiş olalım.

Nokia 3.4, geleneksellikten kopmayarak 3.5 mm jak girişini de bünyesinde barındıracak. 4.000 mAhlik batarya kapasitesi sayesinde şarj anlamında da kullanıcısını üzmeyecek olan model ön tarafında yer alan delikte ise 8MPlik selfie kamerasına ev sahipliği yapacak. 3 Eylül gününde tanıtılacak olan telefonun uygun fiyatlı olması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir