Netflix’in Yeni Dizisi Atiye’nin İlk Fragmanı Yayınlandı


Dünyanın en popüler film ve dizi yayıncılığı platformu olarak kabul edilen Netflix, Türkiye pazarına girmiş ve Muhafız dizisiyle büyük başarılar elde etmişti. Netflix’in ikinci Türk dizisi olacak olan Atiye dizisinin çalışmaları devam ederken, Netflix merak edilen diziyle ilgili ilk fragmanı yayınladı.

Dizinin başrol oyuncularından olan Beren Saat, genç bir ressam olan Atiye karakterine hayat verecek. Dizinin bir başka başrol oyuncusu ise Erhan karakterini canlandıran Mehmet Günsür olacak. Geçmişiyle ilgili sırlarının peşine düşen Atiye’nin başından geçen olayların konu alınacağı dizi yalnızca Netflix platformunda yayınlanacak.
    
Netflix Türkiye hesabından paylaşılan dizinin 40 saniyelik ilk fragmanında diziyle ilgili küçük sinyaller yer alıyor. Dizinin fragmanı ise kısa sürede 500 bine yakın izlenmeye yükseldi. Türkiye’de çıkan yasalara tabi olacağını açıklayan Netflix’in dizisinin RTÜK kurallarını önemseyerek bu diziyi canlandıracağı da biliniyor. Atiye dizisinin ilk bölümü ise 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix uygulamasında yerini alacak.

ATİYE FRAGMANI İÇİN TIKLA!
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir