Netflix La Casa de Papel Dizisinin 5. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? Final Sezonu Geliyor mu?

Netflixte yayınlanan aksiyon türündeki İspanyol dizisi La Casa de Papelin yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yayınlanmaya başladığı 2017 yılından bu yana tüm dünyada geniş bir izleyici kitlesine ulaşan La Casa de Papelin yeni sezon çekimleri bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.
La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Pek çok dizi gibi pandemi sürecinde çekimlerini erteleyen La Casa de Papelin yeni sezon bölümlerinin ise ne zaman ekrana geleceği merakla bekleniyor. 5. sezon çekimlerinin Ağustosta başlayacağı konuşulan La Casa de Papelin yeni sezon bölümlerinin ise 2021in ikinci yarısında izleyicilerin karşısında olması bekleniyor.

La Casa de Papel Final mi Yapacak?

Netflix platformunda yayınlanan popüler dizi La Casa de Papelin kaç sezon daha devam edeceği merak edilen konular arasında yer alıyor. Netflixin Twitter hesabından yaptığı La Casa de Papel paylaşımında “Kısım 5: Soygun sona eriyor” ifadeleri ile dizinin final yapacağını duyurdu.

Ayrıca Netflixte dizinin sayfasında, “Kesin Bilgi: Final Sezonu Yakında” ifadeleri yer alıyor.

Son sezon bölümlerinin konusu

1. Bölüm: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. Bölüm: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. Bölüm: Profesörün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denverın Mónica ile Rionun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. Bölüm: Geçmişte Berlin, Gandíanın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierranın Lizbonu sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. Bölüm: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. Bölüm: Nairobinin rehin alınmasının ardından Gandía ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. Bölüm: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılır. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermonun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. Bölüm: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbonu kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir