Netflix Dizisi The Witcher 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon Hakkında Bilgiler

The Witcher 2. sezon ne zaman başlayacak? The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer alıyor. The Witcher 2. sezonu, dijital dizi ve film izleme sitesi Netflix üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Peki, The Witcher 2. sezon ne zaman başlayacak? The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu?

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

“The Witcher” dizisinin ilk sezon bölümleri Netflix arşivindeki yerini aldı. The Witcher hayranları için beklenen haber geçtiğimiz kasım ayı içerisinde gelmişti. Netflix diziye resmi 2. sezon onayını verdiğini duyurmuştu.

2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ve kesin tarihi henüz bilinmiyor. Ancak çekimlere 2020 yılında başlanacağı için yeni sezonun 2021 yılına doğru yayında olacağı söylenebilir.

The Witcher Konusu

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

The Witcher Oyuncuları

Henry Cavill (Geralt of Rivia), Freya Allan (Prenses Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer) dışında yapımın oyuncu kadrosunda Jodhi May (Kraliçe Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo),

Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Emma Appleton (Prenses Renfri), Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) ve Anna Shaffer (Triss Merigold) gibi isimler rol alıyor.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir