Nazlı Tolga’dan Annelik Müjdesi! 2. Defa Çocuk Sahibi Oluyor

2013 yılında Hollandalı işadamı Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlenen eski haber spikeri Nazlı Tolga, şimdi şimdilerde tatlı bir telaş içinde. 2018 yılında anne olan Tolgadan güzel haber geldi. Eşinin işi nedeniyle bir süredir Londrada yaşayan eski spiker, ikinci kez anne olacağının müjdesini verdi.

Bir dönem ekranların en başarılı spikerleri arasında gösterilen Nazlı Tolga, aşkı için kariyerinden vazgeçmiş ve 2013 yılında Hollandalı işadamı Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikah masasına oturmuştu.

Eşiyle birlikte dünyanın her köşesini gezen Tolga 2018 yılında kızını kucağına almıştı. Nazlı Tolga ikinci kez anne olacağının müjdesini verdi. Sosyal medya hesabından eşiyle çekildiği bu fotoğrafı kalp emojisiyle paylaşan Tolga, hamile olduğunu duyurdu. Tolganın bu paylaşımına, yerli ve yabancı takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

2013 yılında severek yaptığı spikerliğe gözyaşları içinde veda eden Nazlı Tolga, mutlu bir evlilik yaşıyor.Evlendikten sonra Türkiyedeki kariyerine son veren Tolga, eşiyle birlikte önce Brezilyaya yerleşti.

Bir süre Sao Paolo kentinde yaşayan eski spiker, eşinin işi gereği önce Çinde sonra Fransada en son da Londrada yeni bir hayat kurdu.

Ekranları bıraktıktan sonra sevenleriyle sosyal medya hesabından sürekli iletişimde olan güzel spiker, ikinci kez anne olmanın mutluluğunu da hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi.

İşte kendi paylaşımlarıyla eski haber spikeri Nazlı Tolganın aşk uğruna çıktığı dünya yolculuğundan kareler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir