Naya Rivera oğlunu teknede bıraktı! 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera gölde yüzerken kayboldu

Glee dizisiyle ünlenen 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera, oğluyla birlikte yüzmeye gittiği gölde kayboldu. Polis, ünlü oyuncunun boğulmuş olabileceği ihtimali üzerinde dururken beş yaşındaki oğlunu teknede uyurken buldu.

33 yaşındaki Rivera ile oğlu Josey Hollis, dün Californiadaki Piru Gölüne gitti.

Bir tekne kiralayan Rivera, oğluyla birlikte göle açıldı. Fakat saatler sonra polis, tekneyi ve içinde uyuyan küçük çocuğu buldu. Naya Riveradan ise eser yoktu.

İddialara göre Naya Rivera ile oğlu Josey Hollis, kiraladıkları tekneyle göle açıldı.

Daha sonra da anne ile oğul tekneyi demirleyip yüzmek için göle girdi. Ama sadece küçük çocuk tekneye geri döndü, Rivera ise ortadan kayboldu.

Yerel polis, Naya Riveranın büyük olasılıkla boğularak hayatını kaybettiğini belirtti. Çalışmalar Riveranın cansız bedenini bulmak üzerine yoğunlaştırıldı.

Olayın meydana geldiği Ventura kasabasının güvenliğinden sorumlu kasaba polis merkezinin sözcüsü basına yaptığı açıklamada “Anne ile oğlu öğlen saatlerinde tekneye binip gölde açılırken görüldüler.

Yaklaşık üç saat sonra da gölde gezintiye çıkan bir başka tekne kullanıcısı tarafından Riveranın oğlu annesinin kiraladığı teknede uyurken bulundu, fakat annesi yanında yoktu. Belirtilerin gösterdiğine göre genç kadın göle girdi ve bir daha geri dönmedi” dedi.

Polisten yapılan açıklamaya göre Naya Riveranın 5 yaşındaki oğlu olayı “Annemle gölde yüzüyorduk, Ben tekneye döndüm ama annem dönmedi” diyerek anlattı. Polis küçük çocuğun, yüzerken büyük olasılıkla can simidi kullandığını da belirtti.

glee-dizisi-naya-rivera.jpgnaya-rivera-fotograflari.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir