Müthiş Cuma Başladı, Migros’ta iPhone’lar Kapışıldı


Tüm dünyanın merakla beklediği “Black Friday” günü geldi çattı. Türkiye’de de çeşitli firmalar tarafından farklı farklı isimlerle kutlanan bu günde Migros’ta iPhone 11’in 5.999 liraya satılması büyük rağbet gördü.

Satılan İphone 11’lerin 64 GB modeli olduğu ve çeşitli renk seçeneklerinin müşterilere sunulacağı da açıklandı. Bu duyuruya kayıtsız kalamayan vatandaşlar Migros mağazalarında sabahın erken saatlerinde taşkınlık dahi çıkardı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde erkenden sıraya girerek mağazada satışa sunulacak iPhone 11’leri almak isteyen vatandaşların zaman zaman vaktinde açılmayan market kapılarını yumrukladıkları, hatta bazı şubelerde vatandaşların kepenki kendi imkanlarıyla açarak mağazaya koştukları görüldü.

IPHONE HANGİ MİGROSLARDA SATILIYOR?
    
Migros bu özel günde 7.999 liralık iPhone 11 cihazını 2000 lira gibi büyük bir indirimle sunmaya karar verdi fakat tüm mağazalarda bu cihaz bulunmayacağını da açıkladı. Migros tarafından yayınlanan Migroskop isimli dergide kampanyanın geçerli olduğu tüm Migros şubelerinin listesine ulaşabilirsiniz. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir