Müge Anlı’nın Programından Ayrılan Arif Verimli, Rakip Kanala Mı Transfer Oldu? Jet Hızında Yanıt Geldi


Müge Anlı programına veda eden Dr. Arif Verimli bunu geçtiğimiz haftalarda duyurdu. Dr. Arif Verimli hakkında şok etkisi yapacak iddialar ortaya atıldı. Bu iddialar da Dr. Arif Verimlinin Didem Arslan Yılmazın programında yer alacağı belirtiliyor. İddialara yanıt gecikmedi. Şahsi hesabından yaptığı açıklamada iddiaları yalanlayan Dr. Arif Verimli böyle bir şeyin söz konusu olmadığına değindi.

İddialara Yanıt Gecikmedi!

Dr. Arif Verimli ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programına danışmanlık yapıyordu. Kısa süre önce programdan ayrıldığını açıkladı. Ayrılığın hemen arkasından ise özellikle sosyal medya platformunda çokça konuşulan bir iddia gündeme geldi. İddiada rakip programa geçiş yaptığı yer aldı.

Takipcisinin bir yorumu üzerine Dr. Arif Verimli açıklama yapma gereği hissetti. Takipçisi:” Didem Arslan Yılmazın programında yar alacağınız konuşuluyor acaba bu iddialar doğru mu? Şahsen size hiç yakıştıramadım!” ifadelerinde bulundu. Verimlinin cevabı ise: “Benim çalışma şartlarım öğlen programlarına uygun değildir.

Benim muayene saatim ile çakışan bir programda olmamda mümkün değildir. Böylesi bir durum mümkün olsa da benim prensiplerime uygun değildir” şeklinde oldu. Dr. Arif Verimli Müge Anlı programından ayrılığını sağlığının zarar görmemesi adına ayrıldığını belirten bir metini sosyal medya hesabından paylaşarak geçtiğimiz günlerde bildirmişti. Bunun arkasından yayınladığı bir videoda ise bazı kırgınlıkların bu ayrılığa sebep olduğunu belirtti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir