Müge Anlı’da Şok Eden Aşk Cinayeti!


ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı canlı yayını bugün şok eden detayları ile bir aşk cinayetini ortaya çıkardı. Manisada kayıp olarak aranan Turgut Özyürek’in eşi Necla Özyurek ile ilişkisi olan 33 yaşındaki sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Manisanın Ahmetli ilçesinde yaşayan 49 yaşındaki Necla Özyürek ile evli olan 58 yaşında Turgut Özyürek 18 Ekim günü kayboldu. Ailesi tarafından aranmaya başlayan Turgut Bey son olarak ATVde Müge Anlı ile tatlı sert programının da konusu haline geldi. Son dönemde kanser hastası olduğu bilinen Turgut Özyürek’in eşinin azmettiricisi olduğu 33 yaşındaki sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Cinayetin detayları ise adeta kan donduruyor.

18 Ekim tarihinden bu yana aranan Turgut Bey 7 kez evlilik yapan 49 yaşındaki Necla Özyürekin 33 yaşındaki Hayrettin ismindeki sevgilisinin öldürdüğü ortaya çıktı. Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonrasında Necla Hanım ve 33 yaşındaki sevgilisi Hayrettin Bey cinayeti itiraf etti. Tüm detaylarıyla Müge Anlı tatlı sert programında bir cinayet daha aydınlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir