Müge Anlı’da Öyle Bir Şey Yaşandı Ki! Şaşıracaksınız


2008 yılında yayın hayatına başlayan ve 13 yıldır kesintisiz yayınlarına devam eden araştırmacı gazeteci müge anlı ile tatlı sert programı 17.02.2021 tarihinde yayınlanan bölümünde ekranlarda görmek istenmeyecek hareketlere ev sahipliği yapmıştır. 2013 yılında ortadan kaybolan Gülşen Caymaz’ı aramak için programa başvuran kızı Pınar Geyik ilk gün yayına katılan Murat Akın ilk gün olaysız bir yayın geçirmiştir. Fakat 17.02.2021 tarihinde Gülşen Caymaz’ın gezmeyi ve eğlenmeyi çok sevene bir bayan olduğunu söyleyen ve birçok arkadaş grubu ile gezmeye gittiğini ve genellikle gezmek istediğinde birilerini arayarak gazinolara gittiklerini ileri sürmüştür.

Programa Annesi Konuk Oldu

Müge anlı programa başladığı esnada Gülşen Caymaz’ın annesini de konuk etmiştir. Müge anlı sunumunu yaparken annenin izin alması üzerine murat akına saldıran anne ağza alınmayacak sözler ile hakaret etmiştir. Saldırı esnasında yayını kesen müge anlı ortalığı yatıştırmak için oldukça uğraşmıştır. Yıllardır birçok olayı aydınlığa kavuşturan ve birçok ödül sahibi olan araştırmacı gazeteci müge Anlı yaşadıkları karşısında uzun süre olayın şokundan kurtulamamıştır. Ekran başındakilere adeta sessiz sınama izleten olan annenin hakaretleri üzerine sesi yayından alınmış ve izleyicilere bir sessiz sınama edasıyla bir süre yayın yapmıştır.

8 Yıldır Haber Alamıyorlardı

Acılı anne 8 yıldır haber alamadığı kızının hayatından endişe ederek Murat Akın’a kızımı nereye göndüysen çıkart demesi üzerine müge anlı murat beyin neden programa katıldığını sorgulamıştır. Bunun üzerine murat bey: Gülşen sevdiğim bir arkadaşımdı ölüsünün veya dirisini bulunmasını istiyorum bu yüzden buradayım eğer gelemmiş olsaydım benimde suçlu olarak adım geçecekti ben hem Gülşen’in başına ne geldiğini öğrenmek hem de kendimi savunmak için buradayım sözleriyle ifade etmiştir. Sonrasında yayına katılan coşkun bey ise farklı şeyler anlatarak izleyicilerin aklını karıştırmış ve aralarında herhangi bir aşk ilişkisi olmadığını savunmuştur.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir