Müge Anlı Yanlışı Fark Edince Bütün Ekibini Milyonların Önünde Azarladı!


ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı’nın sunumu ve yönetimiyle hafta içi her gün saat 10:00’da ekranda seyircisiyle buluşuyor. Cinayetlerin ve kayıpların araştırılmasında büyük rol oynayan program güçlü bir ekip tarafından gerçekleşmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı programda ekibine fırça atması stüdyoda ki ve ekran başındakileri şok uğrattı. Hiç kimsenin beklemediği bu tepki sosyal medya üzerinde de oldukça konuşuldu. Hatayı asla kabul etmeyen Müge Anlı ekibinin yapmış olduğu hata üzerine oldukça sinirlendi. Ekibini herkesin önünde azarladı.
 
İkranur Olayında Hata Yapılmasını Kabul Edemedi!
Geçtiğimiz aylarda Giresun’da kaybolan İkranur’un aramalarda birkaç gün sonra cansız bedeni derede bulunmuştu. Otopsi sonucunu bekleyen Müge Anlı geçtiğimiz programda yapılan uzun araştırmalar sonucunca İkranur’un amcası ve halası olmak üzere gözaltına alınan birçok kişinin olduğunu açıkladı. Göz altında amca suçunu işlediğini itiraf etti.

Müge Anlı konu hakkında bilgi verirken Müge Anlı’nın ekibi amcanın ismini farklı bir isimle bahseden Müge Anlı’ya gerçek ismini söylemeyince Müge Anlı sinirlenerek tepki gösterdi. Ekibine kızan Müge Anlı “Her şeyi de ben mi bileceğim? sülalenin isimlerini ezberleyeceğim? Bunlar sizin yapmanız gereken işler yazmıyorsunuz oraya Sinan diye” diyerek tepki gösterdi. Katil zanlısı amcanın ismini yanlış söyleyen Müge Anlı neden doğrusunu yazıp beni uyarmıyorsunuz diye büyük tepki gösterip fırça attı.

İzleyiciler ve Stüdyodakiler Şok Oldu!
İkranur’un ölüm sebebine üzülen seyirciler biranda Müge Anlı’nın ekibine kızması herkesi şaşırttı. Stüdyo da buluna izleyicilerde en az ekran başındaki seyirciler kadar biranda şoka uğradı. Beklenmedik bir şekilde tepki gösteren Müge Anlı’ya çoğu kişi bu çıkışından dolayı hak verdi.

Disiplini ve İş prensibine verdiği önem ile tanınan Müge Anlı yayında yaşanan aksaklıkları ve yanlışlıkları affetmiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 10 yıldan fazla bir süredir ekran başında aynı saatinde izleyicileri ile buluşuyor. Yılların vermiş olduğu programcılık deneyimi ile işinde kusursuz olmayı isteyen Anlı yayında yaşanan aksaklıklara karşı haklı olarak sinirlenmektedir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir