Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında 36 Yıl Aradan Sonra Mutlu Aile Tablosu


Son haftaların gittikçe popüler hale gelen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gözyaşları sel oldu aktı. Bundan 36 yıl önce ailesi tarafından sokağa atılan Hatice Demir isimli kadının program aracılığıyla ailesine kavuşması herkesi sevinç gözyaşlarına boğarken, program sunucusu Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı.

Hatice Demir programa katıldıktan sonra hayat hikayesini anlatmasıyla başlayan süreç mutlu sonla sonuçlandı. Hatice Demir’i 36 yıl önce sokağa terk eden annesi Zeynep Hanım ve kardeşleri Murat, Ramazan ve Metin ile canlı yayında buluştu. İlk olarak stüdyoya Hatice Demir’in annesi ağlayarak geldi. Seyircilerin alkışları arasında sahneye gelen Zeynep Hanım ile Hatice Demir sıkı sıkı sarıldı ve hasret giderdi. Yürümekte zorlanan anne yerine zorlukla geçti ve oturduğu yerde de dakikalarca kızına sarıldı.


    
Programın devamında ise Hatice Demir’in 3 kardeşi stüdyoya geldi. kavuştuğu kardeşlerinden Metin öz kardeşi, Murat ve Ramazan ise üvey kardeşleriydi. Uzun uzun hasret gideren kardeşlerin sarılması esnasında Müge Anlı da ellerini yüzüne kavuşturarak uzun süre ağladı. 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir