Müge Anlı Açıkladı! Aleyna Çakır’ın Tırnağında Erkek DNA’sına Rastlandı

Cansız bedeni erkek arkadaşı tarafından bulunan Aleyna Çakırın ölümüyle ilgili detayları inceleyen Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Çakırın derin dokuya nüfuz edecek kadar tırnak içlerinde deri artıkları yani erkek DNAsı bulunduğunu söyledi.Müge Anlı, haziran ayında şüpheli bir şekilde evinde ölü bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakırın ölümünü işlemeye başladı.

Kızının ölümünden sevgilisi Ümitcan Uygunu suçlayan aile, Anlıdan yardım istemek için canlı yayına katıldı. Olayı tüm ayrıntılarıyla işleyen Müge Anlı, yeni bir son dakika gelişmesini aktardı.

TIRNAK İÇLERİNDE ERKEK DNASI BULUNDU

İntihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakırın birlikte yaşadığı sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından ölesiye dövüldüğü ortaya çıkmıştı. İntihar ettiği süsü verildiği bilinen genç kızın ailesi kızlarının hayat dolu olduğunu ve intihar etmeyeceğini söylerken sosyal medyada dayak yediği görüntüler ortaya çıkmıştı.Edinilen son dakika bilgisine göre; Aleyna Çakırın derin dokuya nüfuz edecek kadar tırnak içlerinde deri artıkları yani erkek DNAsı bulundu. Kuvvetli bir mücadele sonucunda bu izlerin ortaya çıktığı ifade edildi.

NE OLMUŞTU?

Aleyna Çakırın cansız bedenini sevgilisi Ümitcan Uygun buldu fakat daha sonra ortaya çıkan video, söz konusu ölümün intihar değil cinayet olabileceği konusunda soru işaretlerini içinde barındırıyor. Ümitcan Uygunun sevgilisi Aleyna Çakırı darp ettiği ve bayıldıktan sonra videoya çektiği görülüyor. Facebookta soyadlarını aynı yapan sevgililerin, birlikte yaşadığı ifade ediliyor. Olay gecesi Ümitin arkadaşlarıyla Aleynanın evinin önünde toplandıkları, alkol aldıkları ve sabaha karşı da Aleynanın ölüm haberinin geldiği iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir