Mucize Doktor 21 Kasım Reytinglerinde Fark Attı


Televizyonların sevilerek izlenen dizisi Mucize Doktor geçtiğimiz hafta elde edemediği birinciliğe bu hafta açık ara önde ulaştı. 14 Kasım günü Türkiye’nin oynadığı milli maç reytinglere ambargo koymuştu. Bu hafta ise seyirci % 18.49 gibi yüksek bir oranla Mucize Doktor dizisini izledi.

21 Kasım 2019 reytinglerine bakıldığında Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’dan sonra en çok izlenen yayın yine Fox TV’nin akşam haberleri oldu. Reyting sıralaması; ATV’de yayınlanan “Bir Zamanlar Çukurova” % 7.19, TV 8’de yayınlanan Masterchef Türkiye % 4.44 ve Seksenler % 2.4 olarak devam etti. 21 Kasım reyting listesinde Mucize Doktor dizisinin özeti ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinin özetinin de yüksek reyting alması dikkat çekti.
    
Mucize doktor dizisinde otizmli bir bireyin doktor olması ve yaşadığı hareket bozukluklarının iş ve gündelik hayatına olumsuz etkileri anlatılıyor. Ülkemizde büyük bir oranda engelli nüfusu olması da bu dizinin böylesine sevilmesine sebep oldu. Geçtiğimiz hafta dışında uzun zamandır Perşembe akşamlarında reyting birincisi olan Mucize Doktor dizisinin önümüzdeki hafta oynanacak 12. bölümünde yine reytinglerde zirveye çıkması bekleniyor.

TOTAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir