Motorola Adından Söz Ettirecek Bir Hamle Yapıyor! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 5G Özellikleri ve Fiyatı!

Ürün tasarımında ve özelliklerinde bazı iyileştirmeler yapıldı. Özellikle 5G bağlantı detayı dikkati çekiyor. Benzerlerine göre yüksek fiyata sahip bu ürün ile ilgili tüm son dakika haber ve detaylar…Motorola yaklaşık bir yıl önce katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon oluşturacağını belirtmişti ve Razr olarak isimlendirilen bu telefonun dikey olarak katlanılabilir özellikte olacağını belirtmişti. Piyasaya sürülmüş olan telefonları ile Motorola yıllar önce bu tarz ürün oluşturmayı seven bir marka oldu.

Şirket bugün yeni bir telefon ile karşımıza çıktı ve Razr 5G olarak bu tasarımı isimlendirdi. Orijinal versiyonun gelişmiş hali olan Rarz 5G destekli telefon pek çok Motorola kullanıcısından ilgi görecek türden…

Motorola Razr 5G orijinal görünümüne bağlı olarak tasarlandı ve yeniden tasarlanmış gibi bir görünüme sahip. Akıllı telefonda 6.2 inç büyüklük ve katlanabilen OLED ekran yer alıyor. Bu ekran tüketicilere yüksek çözünürlük sağlıyor ve 48 megapiksel kamera ile kaliteli çözünürlük vadediyor.

Motorola Razr 5G Özellikleri

Katlı durumdayken cihaz iki ekranı varmış gibi görünüyor ve OLED yapıda olan bu ekran 2.73 ebatlarına sahip. 800 x 600 piksel çözünürlük imkanı sağlayan cihazda önde bir kamera sistemi daha bulunuyor. Motorola markası tarafından yapılan açıklama ile önde bulunan kameranın 20 megapiksel çözünürlük sağladığı biliniyor.

Telefonun içeriğini incelediğimizde Snapdragon 76 5G işlemci kullanıldığı görülüyor. 8 GB RAM kapasitesi bulunan cihazın depolama alanı ise 256 GB olarak belirlendi. Akıllı telefonun 2,800 kapasitesine sahip ve 15 watt hızlı şarj destek imkanı da bulunuyor. Bu ürünün bataryası küçük olsa da 2.510 miliamperlik bataryayı düşündüğümüzde iyileştirme yapıldığını söyleyebilmek mümkün.

Motorola Razr 5G Teknik Özellik Ve Fiyatları

6,2 inç ekrana sahip olan ürün Ayrıca 2.7 inçlik ekranı bulunduruyor. Qualcomm Snapdragon 76 5G işlemciye sahiptir.8 GB RAM desteği ve 256 GB depolama imkanı bulunuyor.48 megapiksel birincil kamerası 20 megapiksel ikincil kamerası bulunuyor. Batarya gücü cihazın eleştirilebilecek tek yönü olarak düşünülebilir. 2.800 miliamper ve 15 watt hızlı şarj desteği sağlanmış.Motorola Razr 5G tüm bilinen özellikleri ile beraber grafit, sıvı cıva ve altın renklerinde tasarlanmıştır.

Yapılan açıklamalara göre telefonun fiyatı 1.399 dolar yani bugün TL olarak hesapladığımız da 10.500 TL ve ilave olarak vergiler ile satın alınabilecek.Telefonun hangi pazarlarda satışa çıkacağı ile ilgili henüz detay paylaşılmadı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir